google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Hayata Anlam Katanlar Derneği çocukların yüzünü güldürdü
Reklam

Hayata Anlam Katanlar Derneği çocukların yüzünü güldürdü

Hayata Anlam Katanlar Derneği, Samsun'un Vezirköprü İlçesine bağlı Yürükçal İlkokulu öğrencilerine mont, bot, kitap, kırtasiye ve hijyen malzemesi hediye etti.

24 Şubat 2020 - 14:29

SAMSUN HABER - Samsun'da faaliyet gösteren Hayata Anlam Katanlar Derneği, köy çocukları için başlattıkları proje kapsamında Vezirköprü İlçesine bağlı Yürükçal İlkokulu öğrencilerine mont, bot, kitap, kırtasiye ve hijyen malzemesi ulaştırdı.

PROJEMİZ GELİŞEREK BÜYÜYOR
Hayata Anlam Katanlar Derneği Başkanı Murat Değirmenci, dernekleri tarafından yürütülen "Köy çocuklarının hayatına anlam katma" kapsamında, maddi durumu iyi olmayan köy çocuklarını tespit ettiklerini ve dernek gönüllüleri ile eksikliklerinin giderilmesini için bu tür çalışmalar yaptıklarını söyledi. Başkan Değirmenci, "Onlarca okulda yüzlerce öğrencileri tespit ederek, mont, bot, çanta, kırtasiye, kitap ve hijyen malzemeleri yardımında bulunduk. Tüm gönüllülerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz. Her yıl gerçekleştirdiğimiz projemiz gelişerek büyüyor. Gönüllerin katılımıyla yardımlara devam edeceğiz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber -  9 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 9 Temmuz güncel altın fiyatları