Samsun Haber - Başkan Sarıcaoğlu muhtarları uyardı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, muhtarları uyardı. Başkan Sarıcaoğlu, "Vatandaşa hizmette ayrım yapmayın” dedi


Samsun Haber - Başkan Sarıcaoğlu muhtarları uyardı

SAMSUN HABER - Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak Muhtarlar Derneği tanıtım toplantısında muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Sarıcaoğlu, muhtarlara eşit hizmet konusunda uyırılarda bulundu.

ULAŞIM SORUN OLMAKTAN ÇIKACAK
Kavak’ta muhtarların yüzde 70’nin değiştiğini belirten Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, toplantıya katılan tüm muhtarlardan öncelik yerine getiremeyecekleri işler için vatandaşlara söz vermemelerini istedi. Sarıcaoğlu, "Yapacağınız işlerinizde belediyemizle sürekli istişare içinde olun. Oy kaygısı ile hizmet yapmaya kalkmayın, yerine getiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Mahallelerinizde  ayrım yapmayın çünkü vatandaşa hizmette bir ayrım olmaz. Bizler Büyükşehir Belediyemiz ile güçlerimizi birleştirerek mahallelerimize hizmeti belli bir plan çerçevesinde eşit olarak ulaştırıyoruz.  Ve iki yıl içinde ilçemiz mahallelerinde ulaşım sorun olmaktan çıkacak” diye konuştu.

Toplantıya katılan Kaymakam İbrahim Engin Şenay da bir çatı altında toplanan muhtarları bu girişimlerinden dolayı kutlayarak” Kavak’ın 85 Mahallesi var. Dolayısıyla bu çatı altında birlik olun. Çünkü bir olduğunuz sürece daha güçlü olursunuz. Böylece de arzu ettiğiniz hizmetlere çok daha kısa sürede kavuşmuş olursunuz” ifadelerini kullandı.