Milletvekili Köktaş'tan Urhal'a hayırlı olsun ziyareti

Samsun İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'ı ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Polis Teşkilatımız ülkemizin huzur ve güven ortamının korunmasında en büyük güvencemiz" dedi


 Milletvekili Köktaş'tan Urhal'a hayırlı olsun ziyareti

SAMSUN HABER - AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesiyle Malatya İl Emniyet Müdürü görevini yürütürken, Samsun İl Emniyet Müdürü olarak atanan Ömer Urhal’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

GURUR DUYUYORUZ
Polis teşkilatı ile gurur duyduklarını kaydeden Milletvekili Köktaş, "Polis Teşkilatımız ülkemizin huzur ve güven ortamının korunmasında en büyük güvencemiz. Kurulduğu günden bu yana edindiği bilgi ve tecrübelerin yanı sıra hizmet kalitesini her geçen gün artıran Polis Teşkilatımız, ülkemiz ve milletimiz için kendi canlarını ortaya koymaktadır. Aziz milletimizin huzur ve güvenliğini emanet ettiği, üstlendiği tüm görevlerde büyük başarılara imza atan, gece-gündüz fedakarca çalışan, gurur kaynağımız tüm emniyet teşkilatımıza üstün başarılar, kolaylıklar diliyorum. Görevi başında şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize de Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Emniyet Müdürü Urhal ise, Milletvekili Köktaş'a nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.