Samsun Haber - MHP Atakum'da bayrak değişimi

MHP Samsun İl Başkanlığı'nın başlattığı 'uyum operasyonu' kapsamında Atakum İlçe Başkanlığı'nda bayrak değişimi gerçekleştirildi.  Ahmet Hatinoğlu'nun yerine atanan, Murat Akoğlu göreve başladı


Samsun Haber - MHP Atakum'da bayrak değişimi

SAMSUN HABER - Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İlçe Teşkilatlarında 3 ilçede eş zamanlı bayrak değişimi olmuş, İlkadım, Atakum ve Canik İlçe Başkanlıklarının yeni Yönetim Kurulu ve İlçe Başkanları MHP Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığına tebliğ edilmişti.
UYUM VE DİSİPLİN
Atakum İlçe Başkanı ve yeni Yönetim Kurulu ile MHP Atakum İlçe Başkanlığı'nda bir toplantı düzenleyen Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanı olarak atanan Murat Akoğlu ve yeni Yönetim Kuruluna görevlerini tebliğ etti. Görev tebliği sırasında kısa bir açıklama da yapan Karapıçak “Yeni atanan İlçe Başkanı ve Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum. Önceki dönemde görev yapan İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza da hizmetleri için teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz günden beri söylemlerimizde iki vurgu var; Uyum ve disiplin. Yeni atanan arkadaşlarımızdan da beklentimiz budur. Çok sıkı bir çalışma sürecine gireceğiz. Sizler de bu çalışmaları sahada hissedeceksiniz. Asla mazeretin olmadığı, uyum ve disiplin ile ilgili sorunu olan kim olursa olsun yolumuzu ayırırız. Bu hassasiyetle bayrağı yeni İlçe Başkanı ve Yönetim Kuruluna teslim ediyoruz. Beklentimiz kutlu davamızı ve Milliyetçi Hareketin fikriyatını en üst seviyede temsil etmek ve çıtayı yükseltmektir. Yeni yönetimin Samsun’a ve Atakum’a hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığından yapılan açıklamada İlkadım ve Canik İlçe Başkanlıklarında yeni atamaların tebliğinin yarın öğleden sonra yapılacağı belirtildi.
Milliyetçi Hareket Partisi’nde geçtiğimiz günlerde 3 ilçe görevden alınmış yerlerine İlkadım İlçe Başkanlığına Özcan Kınalı, Atakum İlçe Başkanlığına Murat Akoğlu, Canik İlçe Başkanlığına ise Mustafa Kılıç İlçe Başkanı olarak atanmıştı.