Bakan Varank Çarşamba OSB dosyasını inceledi

Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi'nin (OSB) 2020 yatırım programına alınması için hazırlanan dosya Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a teslim edildi


Bakan Varank Çarşamba OSB dosyasını inceledi

SAMSUN HABER - Samsun'da yeni sanayi alanı parselleri üretilmesiyle ilgili çalışma toplantılarını gerçekleştirmek için bu sabah şehre gelen  Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Samsun Valisi Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile birlikte  Samsunlu işadamı Cemal Yeşilyurt’un misafiri oldu. 

EKONOMİYE KATKI SAĞLAYACAK
Ziyaret hakkında açıklama yapan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşamba’nın geleceğine değer katmak, hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek ve gelir düzeylerini arttırmak için çalışıyoruz. Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi ilçemizin ekonomisine ve istihdamına sunacağı katkıları biliyoruz. Şehrimize gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a Çarşamba Organize Sanayi Bölgesinin 2020 yatırım programına alınması ve alt yapı inşaatına başlanması için hazırladığımız dosyayı teslim ettik. Bakanımız Mustafa Varank’a ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çarşambamıza hayırlı olsun” dedi.