Başkan Demirtaş yaşlıları unutmadı

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde yaşlıları yalnız bırakmadı. Huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Demirtaş, "Bizim geleneklerimizde yaşlıya verilen kıymet özeldir" dedi


Başkan Demirtaş yaşlıları unutmadı

SAMSUN HABER -  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, eşi Lütfiye Demirtaş ve Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar ile 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı huzurevini ziyaret etti. Yaşlılarla tek tek ilgilenen Başkan Demirtaş, onlara çiçek ve ikramlarda bulundu.

HAYIR DUALARINI ALDI
Huzurevi sakinlerinin hayır duasının alan Başkan Demirtaş, "Bizim geleneklerimizde yaşlıya verilen kıymet özeldir. Farklı hikayeleri tek çatı altında buluşturan huzurevi sakinlerinin bu memleketin kıymetli değerleridir. Bizler onların evlatlarıyız ve her zaman onların yanındayız. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri bugünlere yetiştiren ve geleceğe hazırlayan, tecrübelerinden fazlasıyla hissedar olduğumuz büyüklerimize, mutlu ve huzurlu günler geçirmeleri dileğiyle saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

HUZURU VE SEVİNCİ BİR ARADA YAŞADIK
Huzuru ve sevinci bir arada yaşadıklarını belirten Lütfiye Demirtaş ise, "Allah’a şükür bugün bu huzuru ve sevinci yaşıyoruz. Burada yaşamlarını sürdüren değerli büyüklerimizle bir arada olmaktan çok mutluyuz. Bizi çok sıcak karşıladılar. Hepsine teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.  Huzurevi sakinleri ve personeli ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, Başkan Demirtaş, misafirperverlikleri için kurum çalışanları ve huzurevi sakinlerine teşekkür etti.