Başkan Sandıkçı halkla kucaklaşıyor

Halka buluşmaya devam eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Çıktığımız bu yolda Canik'imize yılmadan, yorulmadan hizmet edeceğiz" dedi.


Başkan Sandıkçı halkla kucaklaşıyor

SAMSUN HABER - Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendisine büyük destek veren Canik halkıyla buluşmaya devam ediyor. Mahallelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Sandıkçı, Canik halkının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Vatandaşlara yerel seçimlerde şahsına ve Cumhur İttifakı'na verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Sandıkçı, "Canikli hemşehrilerimin tarafıma vermiş olduğu bu görevi birlik ve beraberlik içerisinde, dürüst, şeffaf ve adil bir şekilde sürdüreceğim" diye konuştu.

HİZMET SEVDAMIZIN ADI

Hizmet için yola çıktıklarını kaydeden Sandıkçı, "Vatandaşlarımızın derdini dinlemek ve çözüm üretmek sevdamızın adıdır. 31 Mart yerel seçimlerinde bize inanan ve güvenen tüm hemşehrilerime samimiyetleri ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Bütün mahalleleri daha da güzelleştirebilmek için çaba ve gayret sarf edeceğiz. Halkımızın teveccühü sırtımızdaki yükün ne kadar ağır olduğunu bize hissettiriyor. Herkesi kucaklayarak, herkesin başkanı ve herkesin belediyesi olarak Canik'i daha da güzelleştirebilmek için hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

AŞKLA ÇALIŞACAĞIZ

Esnaf ve vatandaşlar ile tek tek tokalaşan ve onlara desteklerinden dolayı teşekkür eden Sandıkçı, "Vatandaşlarımızın bize verdikleri destek ve güven ile bu güvene layık olmanın, onları mutlu, huzurlu edecek hizmet ve yatırımları ilçemize kazandırabilmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız. Çıktığımız bu yolda Canik'imize yılmadan, yorulmadan hizmet edeceğiz. 'Gönül Belediyeciliği' anlayışı ile her sokağa, her mahallemize girerek büyük bir aşkla çalışacağız" dedi.