Kaya’dan 10 Ocak mesajı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan AK Parti Kavak Belediye Başkanı aday adayı Levent Kaya, “Fedakar ve özveri ile çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum” dedi.


 Kaya’dan 10 Ocak mesajı

SAMSUN HABER - AK Parti Kavak Belediye Başkanı aday adayı Levent Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. 

KUTLU OLSUN
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Kaya mesajında şu ifadelere yer verdi: Kamuoyunu bilgilendiren gazeteci arkadaşlarımız, önemli bir görev icra ediyor. Gazeteciler, şehrin sosyal, kültürel, ekonomik kalkınmasını gündeme taşıyarak, şehrin gelişime katkı sağlıyor. Güçlü gazeteciler, güçlü demokrasinin tesisini sağlamaktadır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olmaktadır.  Gazeteci arkadaşlarımızın yaptıkları işe her zaman saygı duyuyorum. Karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen, fedakar ve özveri ile çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum”