Gürkan’dan Deveci’ye iş birliği çağrısı
Reklam

Gürkan’dan Deveci’ye iş birliği çağrısı

 MMO Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi ziyaret ederek iş birliği çağrısında bulundu

15 Haziran 2019 - 17:31
Reklam

SAMSUN HABER - Makine Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Meslek disiplinine giren konularda tüm yerel yönetimlerle olduğu gibi Atakum Belediyesine de katkı sunmak istediklerini kaydeden Gürkan, "Üretime ve katma değer yaratan çalışmalara meslektaşlarımızın ve odamız bilgi ve tecrübe birikimini aktarmaya hazırız. Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği kapsamında konut ve iş yerlerinde bulunan asansörlerin periyodik kontrollerini, Atakum ilçesinde gerçekleştirmeye talibiz" diye konuştu.

 Katılımcı demokratik yönetim anlayışı çerçevesinde Atakum Kent Konseyi'nin daha aktif hale getirilebilmesi gerektiğini dile getiren Gürkan, "Şubemiz yönetim kurulunun çalışma programı doğrultusunda kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışma ortamları oluşturuyoruz. Birlikte düşünüp birlikte karar alan, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte kontrol eden yaklaşımla, demokratik katılımcı yönetim anlayışı ile üyelerimize, Samsun’a ve ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Atakum Belediyesi ile de her türlü iş birliği ve birlikte çalışma ortamında yer almak istiyoruz” dedi.
Deveci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
Samsun Valisi Kaymak'ın acı günü 
Güncel altın fiyatları
Güncel altın fiyatları