Reklam
Güler’den Başkan Demirtaş’a hayırlı olsun ziyareti
Reklam

Güler'den Başkan Demirtaş'a hayırlı olsun ziyareti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş: ''Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusu hizmet için önemli bir etkendir'' dedi

16 Ağustos 2019 - 16:59 - Güncelleme: 16 Ağustos 2019 - 17:03

SAMSUN HABER - Samsun Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüp Güler İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. 

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette hayırlı olsun dileklerini Başkan Demirtaş'a ileten Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler,'' Şehrimizin  ekonomisini güçlendirmek adına ilçe esnafı ile yerel yönetimlerin birlikte hareket etmesinin çok önemli olduğunu söyledi. Yaşadığımız şehri yönetme düşüncemizi öncelikli hizmet gayesi olarak belirdiğinin altını çizen Başkan Güler, Bu hedefi gerçekleştirmek için yerel yönetimlerin yanında yer alıp kendilerine destek olmaya devam ediyoruz'' şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ''Yerel yönetim anlayışlarının temelinde ortak akıl olgusu hizmet için önemli bir etkendir. İlkadım Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşlarımızla, meslek örgütleriyle, sendikalarla, kanaat önderlerimizle, şehrin genel değerlendirmesini yapıp, şehrin yön haritasının oluşmasında fikir ve düşünceleri dikkate alıyoruz'' ifadelerini kullandı.''Ortak akılın en önemli unsuru ilçe esnafımızdır''Esnaflar yerel yönetimin en önemli parçalarından birisini oluşturduğunun altını çizen Başkan Demirtaş,''Sizlerle her konuda dayanışma içinde olursak, ilçemizin sorunları birlikte aşarız. Şehrimizin modern, sağlıklı ve yaşanabilir hale gelmesini el birliği ile gerçekleştireceğiz. Burada bize yardımcı olacak en büyük unsur ise ortak akılın en önemli unsurlarından biri olan ilçe esnafımızdır. Önerilerinizi bizlere her zaman sunmanızı bekliyoruz" şeklinde konuştu.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Köktaş: Kitap fuarları farkındalık yaratıyor
Milletvekili Köktaş: Kitap fuarları farkındalık yaratıyor
Başkan Sandıkçı’dan Samsunspor'a seyirci desteği
Başkan Sandıkçı’dan Samsunspor'a seyirci desteği