Reklam
Gönüllülerden lösemili çocuklara yardım
Reklam

Gönüllülerden lösemili çocuklara yardım

Samsun'da bir grup gönüllü, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkolojisinde tedavi gören çocuk hastalar için maske, bez ve ıslak mendil yardımında bulundu.

05 Ocak 2019 - 14:31

SAMSUN HABER - Sosyal medya üzerinden "Samsun Opel Team" adıyla bir araya gelen gönüllüler, lösemili çocuklar için "Bir Yudum Nefes" kampanyası düzenledi.

Kampanya çerçevesinde 50'şer lira bağış yapan gönüllülerden temin edilen destekle 6 bin 400 lira toplandı.Maske, bez ve ıslak mendil alan gönüllüler, malzemeleri Dr. Öğretim Üyesi Gökhan İnat'a teslim etti.Gönüllülerden Mert Türk, lösemili çocuklara yardım için sosyal medya üzerinden yardım kampanyasını düzenlediklerini söyledi.Sosyal sorumluluk projelerinden birinin yardım kampanyası olmasını kararlaştırdıklarını belirten Türk, "Yardım talebi nakdi değil, ayni yardım şeklindeydi. Bizler de topladığımız yardımları maske, bez ve mama alımında kullanarak üç bölüm halinde teslim ettik. Amacımız çevremizdeki ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabilmek, onların seslerini duyurabilmek. Destek veren herkese teşekkür ederiz." dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Meteorolojiden sis uyarısı
Meteorolojiden sis uyarısı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı