Reklam
Gençler, Özdemir’i ziyaret etti
Reklam

Gençler, Özdemir'i ziyaret etti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, gençlerle bir araya geldi. Özdemir, "Siz gençlerimizin fikirleri bizler için önemli" dedi

16 Nisan 2019 - 13:37

SAMSUN HABER - Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Karadeniz Birliğe bağlı faaliyet gösteren 810 Sayılı Havza Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Mehmet Tural ve yönetimi Özdemir'i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Özdemir'i daha sonra Havza ve Köylerini Sevenler Derneği Başkanı Bayram Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret etti.

BU ŞEHRİ SİZ YÖNETECEKSİNİZ

Havza Fen Lisesi öğrencilerinin de ziyaret ettiği Özdemir, gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, "Bir şehrin geleceği onu yönetenlerin ileri görüşlülüğü ile doğru orantılıdır. Siz gençlerimizin fikirleri bizler için önemli. İlçemiz için bir fikri olan gelsin bizlerle paylaşsın. Bugün bizlerin yönettiği bu şehirleri yarın sizler yaşatacak ve bu şehirleri sizler yöneteceksiniz" diye konuştu.

ÖZDEMİR'İN ÖĞRENCİSİYİM

Okul Müdürü Köksal Çelikdemir ise Özdemir'in öğrencisi olduğunu belirterek, "Bir öğretmen için çok gurur verici bir durum. Sayın Başkanım bizlere gurur verdi. Gençlerimiz inşallah Sayın Özdemir'i örnek alırlar. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Özdemir'e okulun öğrenci temsilcisi Yağmur Çeliker ve kızı Lamra Özdemir tarafından çiçek takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsun en iyiler listesine girdi
Samsun en iyiler listesine girdi
Samsunlu Emniyet Genel Müdürü  Celal Uzunkaya görevden alındı
Samsunlu Emniyet Genel Müdürü  Celal Uzunkaya görevden alındı