Genç’ten Şahin’e hayırlı olsun ziyareti Samsun’u ileriye...
Reklam

Genç'ten Şahin'e hayırlı olsun ziyareti Samsun'u ileriye ortak akılla taşırız

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Genç, işbirliği ve istişare içinde ortak akılla Samsun'u daha ileriye götürme gayretinde olduklarını söyledi.

18 Mayıs 2018 - 16:01

SAMSUN HABER - Başkan Osman Genç, geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Zihni Şahin'i makamında ziyaret etti. Şahin'e yeni görevinde başarı dileyen ve hayırlı olsun temennisini ileten Başkan Genç, yaşanan değişimin Samsun'a ve Samsun halkına hayırlı olmasını diledi. Başkan Yardımcısı Alican Usta'nın da yer aldığı ziyarette Şahin ile sohbet eden Genç, işbirliği istişare ve içinde ortak akılla Samsun'u daha ileriye götürme gayretinde olduklarını söyledi.

ORTAK AKILLA BAŞARIRIZ

Samsun'un sıradan bir şehir olmadığına ve kendisine has kodları olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, "Samsun gerek jeopolitik konumu, gerekse ulaşım, tarım, turizm gibi potansiyelleri ile önemli bir şehirdir. Sayın Cumhurbaşkanımız ve hükümetimiz ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırmayı amaçlarken bizler de yerelde bu vizyon çerçevesinde şehrimizi hedeflerine ortak akılla ulaştırabiliriz. İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sayın başkanla istişare halinde olarak, yaşadığımız şehir olan Samsun'u çok daha iyi noktalara taşıyacağımıza inanıyorum" dedi.

TECRÜBELİ BAŞKAN

Başkan Şahin'in sorumluluğunun büyük olduğunu ifade eden Başkan Genç, "Bafra Belediye Başkanlığından gelen tecrübesi ve insanlarla olan güler yüzlü iletişimiyle sayın Başkanın Samsun için güzel hizmetlere imza atacağına inancım tamdır. İnşallah, ortak akılla ortaya konulacak çalışmalarla Samsun'umuzun değerine değer katılacaktır. Büyükşehir Belediyemizle iş birliği ve istişare içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Uyum ve koordinasyon içinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verme amacındayız. Sayın Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

ŞAHİN'E SAMSUNSPOR KİTABI

Bafra gibi çoğu ilden büyük bir ilçede belediye başkanlığı tecrübelerinin olduğunu belirten Başkan Şahin de, Samsun için birlikte güzel hizmetler gerçekleştireceklerini söyledi. Şahin ayrıca, ziyaretinden dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Başkan Genç Şahin'e Canik Belediyesi tarafından bastırılan Geçmişten Günümüze Samsunspor kitabı hediye etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunlu emekli öğretmen hayatını kaybetti 
Samsunlu emekli öğretmen hayatını kaybetti 
Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o günleri anlattı
Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o...