google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Genç MÜSİAD’da görev değişimi
Reklam

Genç MÜSİAD’da görev değişimi

Genç MÜSİAD’da görev değişimi Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanlığı’nda görev değişimi yaşandı. 7. Dönem Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Muhammed Ali Sofi oldu.

22 Kasım 2019 - 15:24

Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanlığı olağan genel kurulu Atakum’da bir otelde gerçekleşti. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan 6. Dönem Genç MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Ersin Canikli, ‘’MÜSİAD’ın emeklisi olmaz rahmetlisi olur. Bizler de bu sözü Genç MÜSİAD’ın emeklisi olmaz MÜSİAD’lısı olur diye değiştirerek, 1,5 yıl önce aldığım görevi Muhammed Ali Sofi kardeşimize devrediyorum’’ dedi.


Görevi devralan yeni başkan Muhammed Ali Sofi ise, “Genç MÜSİAD’da bir görev devir teslimi daha gerçekleşti. Genç MÜSİAD Samsun Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Türkiye’nin en değerli sivil toplum kuruluşlarından biri olan MÜSİAD, 11.000’i aşan üyesi, 60.000’e yakın işletmeyi temsil eden ve yaklaşık 1 milyon 600 bin kişiye istihdam sağlayıp, 93 ülkede 223 noktada hizmet veren önemli bir değer. Burası Türkiye’mizi ileriye taşıyacak gençlerin büyük bir çatı altında toplandığı okuldur. Bizim ilkelerimiz ve değerlerimize sahip olan, bizlerle aynı havayı teneffüs eden tüm gençlerin MÜSİAD ve Genç MÜSİAD çatısı altında yeri daima hazırdır. Yarının dünyasını biz gençler inşa edeceğiz’’ dedi.

Genel kurula Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç, AK Parti İl Başkanı Av.Ersan Aksu, MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, Genç MÜSİAD Genel Başkan Vekili Yasin Emre Ertemel, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, MHP Atakum İlçe Başkanlığı'ndan Başkan Vekili Teoman Özkalaycı, Gençlik ve Spor Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Samsun İl Kültür Müdürü Adnan İpekdal ,Genç STK Başkanları katılımıyla gerçekleştirildi.

7. Dönem Genç MÜSİAD Samsun Yönetimi şu isimlerden oluştu,

Muhammed Ali Sofi, İnanç Gür, Alper Canikli, Ahmet Rasim Göksel, Aykut Sancak, Ahmet Korkmaz, Mustafa Yunus Gonca, Emre Şengil, Eray Gür, Şerif Can Sezer, Çağrı Salih Oktav, Barış Kadir Yalçın, Muhammed Ali Oral, Serkan Hekimoğlu

2019/11/2019-11-22-15-26-52.jpg
2019/11/2019-11-22-15-26-53.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber - Meteoroloji Samsun için saat verdi
Samsun Haber -  9 Temmuz güncel altın fiyatları
Samsun Haber - 9 Temmuz güncel altın fiyatları