Eyüp Aydın’dan sanayi esnafına ziyaret
Reklam

Eyüp Aydın’dan sanayi esnafına ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adaylığını açıklayan Eyüp Aydın, sürdürdüğü esnaf ziyaretleri sırasında gösterilen ilgiden dolayı, yediden yetmişe herkese teşekkür etiğini söyledi.

05 Aralık 2017 - 13:09

SAMSUN HABER - Geleceğe güvenle bakabilmenin yolunun tek yumruk olmaktan geçtiğini söyleyen  Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Eyüp Aydın: “ Esnaf ziyaretlerimiz bütün hızıyla devam ediyor. Biz büyük bir aileyiz. Bu ailenin her bir ferdi alın terini, ekmeğini, aşını ve ailesini düşünüyor. Biz geleceğe daha güvenle bakabilmenin tek yolunun birlikte tek yumruk olmaktan geçtiğini ifade ediyoruz” diye konuştu.

Aydın, ziyaretler esnasında bir araya geldikleri bütün esnafları dinlediklerini ve düşüncelerini alarak bir yol haritası çıkarmaya çalıştıklarını belirterek, seçimlerde nasip olup da göreve gelmeleri durumunda yapmayı planladıkları çalışmaları anlatmaya gayret ettiklerini söyledi. Esnafın sorunları, problemleri ve beklentilerinin çok açık ve net olduğunu söyleyen Aydın, “ Her şeyden önce ilgi bekliyor esnafımız. Sorunlarına, problemlerine ve sıkıntılarına samimiyetle yaklaşan çözüm odaklı aktif bir yönetim anlayışı istiyor. Belirsizliklerin bir an önce ortadan kaldırılması için ortak aklın bir an önce devreye girmesinin şart olduğunu düşünüyor. Bütün bunlar ve daha fazlası içinde ne gerekiyorsa yapmaya da hazır olduklarını söylüyorlar. Esnafımızın heyecanı ve oluşan seçim atmosferi şimdiden gelecek güzel günleri müjdeler niteliktedir. Kendilerine gerek heyecanları,  gerekse ilgi ve desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Elif bebek yaşama tutunamadı
Elif bebek yaşama tutunamadı
 Köktaş'tan Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ziyaret
Köktaş'tan Eğitim Araştırma Hastanesi'ne ziyaret