Reklam
Ersan Aksu: Samsun’un kalbine, İlkadım’ın gönlüne talibiz
Reklam

Ersan Aksu: Samsun'un kalbine, İlkadım'ın gönlüne talibiz

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu, İlkadım'da değişim ve dönüşümü başlatacaklarını ifade ederek, "Samsun'un kalbine, İlkadım'ın gönlüne talibiz" dedi

13 Aralık 2018 - 11:40 - Güncelleme: 13 Aralık 2018 - 11:49

SAMSUN HABER - Seçim çalışmaları kapsamında İlkadım'da ziyaretlerine devam eden İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Ersan Aksu yeni dönemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Kentsel dönüşümün İlkadım'da en esaslı sorun olduğunu dile getiren Aksu, ''Kentsel dönüşüm İlkadım'ın yıllara dayanan en köklü meselesi haline gelmiştir. Konuya ilçe, büyükşehir ve merkezi idarenin ortak yaklaşımı ile ortak akıl üretmek gerekiyor. Aday olup göreve geldiğimiz takdirde bu konunun çözümü için hemen kolları sıvayacağız" dedi.
Kentsel dönüşümün gerçekleştirilmesi aşamasında son derece dikkatli hareket edeceklerinin altını çizen Aksu, hak sahiplerinin mağdur edilmemesinin öncelikli başlık olacağını, evden eve nakliyenin ve hatta abonman ücretlerinin bile hesabını yaparak hareket edeceklerini, meseleye insan merkezli ve çözüm odaklı yaklaşacaklarını belirtti.
Kentsel dönüşüm dahil İlkadım’da hayata geçecek tüm projelerde insan odaklı bir yaklaşım sergileyeceklerini belirten Aksu, ''İnsan merkezli ve çözüm odaklı, herkesi mutlu eden bir anlayışla İlkadım'da mevcut sorunları çözmek bizim boynumuzun borcudur. Çok kaliteli, dinamik ve tecrübeli bir kadromuz var. İlkadım'da her sorunu çözecek bilgi, birikim ve donanıma sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bu görev bize tevdi edildiği takdirde büyük bir heyecan ve şevkle İlkadım'ın bütün sorunlarını çözmeye, halkımızın beklentilerini ve özlemlerini gidermeye talibiz" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Meteorolojiden sis uyarısı
Meteorolojiden sis uyarısı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı
Operasyonda son durum: Bakanlık açıkladı