Reklam
Ersan Aksu: Liderimize ve milletimize layık olacağım
Reklam

Ersan Aksu: Liderimize ve milletimize layık olacağım

AK Parti Samsun İl Başkanlığına getirilen Av. Ersan Aksu,  “Liderimize ve milletimize layık olmak adına samimiyet, tevazu ve inançla görevimi ifa edeceğim” dedi

04 Ocak 2019 - 12:36

SAMSUN HABER - AK Parti’de Hakan Karaduman’ın görevden alındıktan sonra Samsun İl Başkanlığına getirilen Av. Ersan Aksu, il binasında basın toplantısı gerçekleştirdi. Göreve getirilmekten onur duyduğunu kaydeden Aksu, tevazu içinde çalışacağını söyledi. Aksu, yönetim kurulunu ise önümüzdeki günlerde oluşturacaklarını belirtti.

ŞEREFLİ BİR GÖREV

AK Parti’de sevgi, saygı ve kardeşliğin esas olduğunu belirten Aksu, “Cumhurbaşkanımızın tasarrufları ve gördükleri lüzum üzerine genel merkezimizce Samsun il başkanlığında bayrak değişimi ile ilgili karar alınmıştır. Bu karar sonunda genel merkezimin değerlendirmeleri ve Cumhurbaşkanımızca AK Parti İl Başkanlığı görevi 2 Ocak’ta şahsıma tevdi edilmiştir. Bu durum mesuliyeti ve şerefi çok yüksek bir görevdir. Bu görevin şahsıma tevdi edilmesi bir onurdur. Üstlendiğim görevin ve mesuliyetin idraki içinde liderimize ve milletimize layık olmak adına, samimiyet ve tevazu içinde inançla görevimi ifa edeceğim. Yüce Allah’tan partililerimize mahcup olamamayı diliyorum. Kendisinden görevi devraldığım çok değerli kardeşim Av. Hakan Karaduman kardeşime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SEVGİ SAYGI VE KARDEŞLİK ESASTIR

AK Parti’de memlekete ve millete hizmet davasının esas olduğunu ifade eden Aksu, “Bu itibarla biz teşkilat mensupları için davamızın lideri Cumhurbaşkanımız tasarruflarında memlekete ve millete hizmet esastır. Partimizde sevgi, saygı ve kardeşlik esastır” diye konuştu.

ERDOĞAN SAMSUN’A GELEBİLİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aday tanıtımı için Samsun’a gelebileceğini sözlerine ekleyen Aksu, “31 Mart seçimleri memleketimiz için çok önemli. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Karadeniz’in başkenti olarak gördüğü ve çok değer verdiği Samsunumuzdaki aday tanıtımımızı kesin olmamakla beraber katılabilir. Önümüzdeki hafta sonu icra edebiliriz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atakum'da gündem Yalı Kafe 
Atakum'da gündem Yalı Kafe 
Başkan Demir'den Babalar Günü mesajı
Başkan Demir'den Babalar Günü mesajı