Reklam
Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor
Reklam

Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor

Samsun Milletvekili, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmaları kapsamında Büyükoyumca Mahallesi'nde coşkuyla karşılandı.

16 Mart 2019 - 14:33

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Usta, Büyükoyumca Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Seçimi Kazanan Adam Adaylıktan Çekilir Mi?

Büyükoyumca Mahallesi'nde hemşehrilerine seslenen Usta "Bu zamana kadar bu yarış centilmenlik içinde geçsin dedim. Her gittiğimiz yerde adaylar değil, Samsun için projeler yarışsın diye gırtlak patlattım. Biz kimseyi karalamadık. Ama diğer adaylar hergün bir karalama kampanyası yürütüyor. Her gittikleri yerde ortaya bir fitne atıyorlar. Neymiş Erhan Usta adaylıktan çekilecekmiş. Seçmenin Erhan Usta'ya güvenmemesi gerekiyormuş. Seçmen bu zamana kadar size güvendi de ne oldu? Beni tanıyan bilir. Benim hemşehrilerim beni bilir. Bu zamana kadar başaramayacağım hiç bir işin altına girmedim. Biz bu işin altına girdik. Bırakın adaylıktan çekilmeyi biz bu seçimi alıp, bu işi de başaracağız. Bu fitneciler duysun, Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor. Bu fitneciler gene duysun, Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı. Kazandığımız için durmuyor bu fitnecilerin çenesi. 23 Mart günü saat 16:00'da buradaki hemşehrilerimizi de Büyük Samsun Mitingimize bekliyorum. Orada hep beraber göstereceğiz bu seçimi aldığımızı." dedi.

2019/03/2019-03-16-14-34-41.jpg
2019/03/2019-03-16-14-34-44.jpg

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Osmankatmerlikaya
  7 ay önce
  İnşallah sayın vekilim seni başkan yapacağız Samsun'a her dostum arkadaşımdan oy istiyorum senin için bir Ladikli olarak seninle gurur duyuyorum insanlara aş iş lazım bina bahçe lazım değil çok işsiz insan var akşam evine ekmek goturemeyen şuan kiler utansinlar Rabbim inşallah size kazandirir
 • Malkoç Malkoç
  7 ay önce
  Bir CHP li olarak oyum senin musdafa demir çekilmeli anketlerde 17/21 arası çıkıyor bence çekilmek isdiyor ama yapamaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPORUMUZ: 0 – 1
İNEGÖLSPOR - YILPORT SAMSUNSPORUMUZ: 0 – 1
İrfan Buz: Değerli bir 3 puan aldık
İrfan Buz: Değerli bir 3 puan aldık