• Reklam
Engelli kadınlar marka tescili bekliyor
Reklam

Engelli kadınlar marka tescili bekliyor

Engelli kadınların da üretimde var olduğunu belirten Samsun Engelli Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selma Gündoğdu, Samsun yöresel keçe işlemeli şal ile marka olma yolunda ilerlediklerini söyledi.

08 Mart 2018 - 13:49

SAMSUN HABER - Samsun Amazon Çarşı’sında stant açan Samsun Engelli Kadınlar Derneği, ürünleri ile dikkat çekiyor. En büyük hedeflerinin engelli kadınların istihdamını arttırmak olduğunu kaydeden Samsun Engelli Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selma Gündoğdu, engellilere her zaman fırsat sunulması gerektiğini kaydetti. 

EN BÜYÜK HEDEFİMİZ İSTİHDAM

Her bireyin isteyince başarılı olabileceğini söyleyen Gündoğdu, “Engellilerle çalışarak, onların yeteneklerini keşfediyoruz. Engelli istihdamını arttırmak en büyük hedefimiz. Toplumla iç içe olmalarını sağladığımız engellilerimizle ürettiğimiz, Samsun yöresel keçe işlemeli şalın marka tescili için başvurduk. Ürünümüzün tescillenmesini çok istiyoruz” dedi. 

KALICI OLMALI

Amazon Çarşısı’nın kalıcı olmasını istediklerini kaydeden Gündoğdu, “Samsun Amazon Çarşısı’nda yerimizi aldık. 3 gün boyunca burada ürünlerimizi tanıtacağız. En büyük arzumuz bu çarşının kalıcı olması. Umarım ilerleyen günlerde kalıcı bir çarşıya kavuşacağız” diye konuştu.

Ayşe KUŞCU KAYA
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan Samsun simidi yedi
Erdoğan Samsun simidi yedi
Erdoğan'a Samsun'da yoğun ilgi
Erdoğan'a Samsun'da yoğun ilgi