Reklam
Doğan: Eğitime çok önem veriyoruz
Reklam

Doğan: Eğitime çok önem veriyoruz

Eğitime çok önem verdiklerini kaydeden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşambamıza eğitim almak için gelen gençlerimize, en iyi imkanları sağlamaya çalışıyoruz” dedi

30 Nisan 2019 - 16:57

SAMSUN HABER - Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Halit Doğan’a görevinde başarılar dileyen Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın “Seçimler ülkemiz ve Çarşamba için hayırlı olsun. Bu kutsal görevi en iyi şekilde icra edeceğinizden hiçbir şüphemiz yok. Her alanda olduğu gibi eğitim alanında da Çarşamba’da büyük gelişmeler var. Önümüzde ki süreçte bu gelişmelerin artarak devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

ÖĞRENCİLER BAŞIMIZIN TACI

 Prof. Dr. Mahmut Aydın’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Çarşamba’da en çok önem verdiğimiz konulardan birisi eğitimdir. Çarşambalı hemşerilerimize ve Çarşambamıza başka şehirlerden eğitim almak için gelen gençlerimize, eğitim alanında en iyi imkanları sağlamaya çalışıyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz, sorunlarını dinleyip çözmeye çalışıyoruz. Üniversite öğrencileri ile her konuda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Onlar bizim en değerli misafirlerimiz, ailelerinin bizlere emanetidir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlkadım Belediyesi otel ve pansiyonları denetledi
İlkadım Belediyesi otel ve pansiyonları denetledi
Samsun'da bugün hava nasıl olacak?
Samsun'da bugün hava nasıl olacak?