Reklam
Demirtaş: Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceğiz
Reklam

Demirtaş: Türkiye’ye örnek olmaya devam edeceğiz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle Türkiye’ye örnek bir ilçe olmaya devam edeceğiz” dedi

13 Mayıs 2019 - 12:59

SAMSUN HABER - Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Gazi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Başkan Demirtaş, Apaydın ve yönetim üyelerini, kapıda karşılayarak misafir etti. Sohbet ortamında gerçekleşen nezaket ziyaretinde TSOF Başkanı Fevzi Apaydın, ''Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş'a şahsım ve arkadaşlarım adına yeni döneminde bir kez daha başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

İNSAN ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, “İlçemizde maddi olanaklarımızın el verdiği kadarı ile İlkadım'ı en güzel yerlere taşımak için esnafımızla ve halkımızla çalışmalarımızı birlikte sürdürüyoruz. Daha önceki dönemde de iz bırakan projelerimizle, yaptığımız çalışmalarla insan odaklı sosyal belediyecilikte büyük mesafeler kat ettik. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerle Türkiye’ye örnek bir ilçe olmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Ziyaret Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Başkan Demirtaş'a kabartmalı yaldız işlemeli Türk bayrağı plaket takdimi ile son buldu.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çelebi: Art niyetli tarikatların ekmeğine yağ sürer
Çelebi: Art niyetli tarikatların ekmeğine yağ sürer
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı