google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Demirtaş: PKK’lı diyenleri işten çıkaracağım
Reklam

Demirtaş: PKK'lı diyenleri işten çıkaracağım

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kendisine PKK'lı diyen belediye çalışanlarını işten çıkaracağını açıkladı. Demirtaş, "Bana iftira atıldı, bunun bir bedeli olmalı" dedi

14 Mayıs 2019 - 18:26
Reklam

SAMSUN HABER - İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediyede çalışan ve kendisine PKK'lı diyen işçileri işten çıkaracağını söyledi. Kendisine büyük bir iftira atıldığını ifade eden Demirtaş, kimsenin kendisini PKK ile aynı kefeye koymaya hakkı olmadığını kaydetti.

AFERİN Mİ DİYECEĞİM
Kimseye kişisel bir kin duymadığını belirten Demirtaş, "Hangi partiden olursa olsun, kime oy verirse versin ben İlkadım'da herkesin belediye başkanı seçildim. Ancak bize PKK'lı diye iftira atanlar oldu. Belediyede çalışıpta bana iftira atanları işten çıkaracağım. Hiçbir siyasi partiyle bir derdim yok. Ben beni PKK'lı yerine koyanlara bir tavır sergiliyorum. Hem benim olduğum yerde olacak, hem bana iftira atacak, ben de ona aferin ne güzel yaptın mı diyeceğim. Bana iftira atıldı ve bunun da bir bedeli olmalı. Necattin Demirtaş eşittir, Selehattin Demirtaş eşittir HDP eşittir PKK dediler. Herkes elini vicdanına koysun" diye konuştu.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...