google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Demirtaş: Öğrencilerimizin emrindeyiz
Reklam

Demirtaş: Öğrencilerimizin emrindeyiz

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlkadım’ı eğitim alanında örnek alınacak bir ilçe konumuna gelmesinde emek sarf eden tüm öğretmen arkadaşlarımın ve öğrencilerimizin emrindeyim" dedi

24 Ekim 2019 - 12:50

SAMSUN HABER - İstiklal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe Bölümü Okulu öğrencileri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti. 30 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen ziyarete Başkan Demirtaş, çocuklarla tek tek ilgilendi sorularını yanıtladı. Belediye çalışmaları, önümüzdeki 5 yıl süresince hayata geçirmeyi planladığı projeler, sosyal projeler gibi konular hakkında bilgi alan öğrenciler, eğitime verdiği katkılardan ve ilçedeki park ve oyun alanları için Başkan Demirtaş'a teşekkür etti.

İLKEM İLE EĞİTİMDE BAŞARILAR ARTIYOR
Öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;’’ Belediyemiz  ve Halk Eğitim Merkezimizin iş birliğinde İlkadım Eğitim Merkezi (İLKEM) ile Kadifekale, Yaşardoğu ve Derebahçe olmak üzere 3 farklı şube de gençlerimize eğitim ve öğretim alanında verilen özverili çalışmalar sonucunda okullarımızdaki öğrencilerin başarıları artarak devam ediyor. İlkadım’da  var olan eğitim kalitesinin daha da yükselmesi için her türlü çabayı göstermek ve desteklerimizi sağlamak için elimizden geleni yapacağız’’ diye konuştu.

ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ
Eğitim alanında başarıların devamını sağlamak için ilerki yıllarda çeşitli projeleri ilçede hakim kılacağını söyleyen  Başkan Demirtaş," Geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin en güzel şartlarda eğitimlerini devam etmeleri için öncelikle ilçemizde eğitim veren okulların fiziki şartlarını daha modern hale gelmesi için bir takım çalışmalar başlattık. İlkadım’ı eğitim alanında örnek alınacak bir ilçe konumuna gelmesinde emek sarf eden tüm öğretmen arkadaşlarımın ve öğrencilerimizin emrindeyim. Bu vesile ile tüm okul müdürleri, idareciler ve öğretmenlerine özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum’’ dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ziyaretlerinden dolayı öğrencilere ve öğretmenleri teşekkür ederek derslerinde başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak çalışmalıyız 
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş: Herkesi kucaklayarak...
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı
Samsun Haber - Samsun'da 20 mahallenin ortak yolu tamamlandı