Reklam
Demirtaş: İşadamlarıyla birlik içindeyiz
Reklam

Demirtaş: İşadamlarıyla birlik içindeyiz

MÜSİAD Samsun Şubesi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti. Demirtaş, “İşadamlarıyla birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde daha büyük yatırımlara imza atmak amacıyla sürekli diyalog içindeyiz'' dedi

26 Haziran 2019 - 16:32

SAMSUN HABER - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkan Haluk Tan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti. Başkan Demirtaş, kent ve ülke ekonomisine katkı yapmak için çaba sarf eden iş adamlarına belediye olarak destekçisi olacağını söyledi.
DEMİRTAŞ’A BİLGİ VERDİ
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ı ve yönetim kurul üyeleri kendilerini kapıda karşılayan Başkan Demirtaş'a tebrik edip başarı dileklerini ilettiler. Sohbet havasında devam eden ziyarette Başkan Demirtaş, derneğin faaliyetleri ve hedefleri, çalışmalar ve sosyal aktiviteler hakkında Dernek Başkanı Tan'dan bilgiler aldı. İşadamları olarak sadece ekonomik faaliyetlere odaklanmadıklarını vurgulayan Başkan Haluk Tan,"Yönetim Kurulu olarak belirlediğimiz konularda, proje çalışması yapıyoruz. Şehrimizin ekonomisini nasıl daha ileriye götürürüz, ne tür projelerle şehrimizin daha üst standartlara taşıyabiliriz ortaya koyup bu konuda çalışmalarımızı yürütüyoruz” diye konuştu.
İŞ DÜNYASININ ŞEHRİN GELİŞİMİNE KATKISI BÜYÜK
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, ''İş dünyasının, kentin ve ülkenin gelişmesi noktasında katkı ve önemi büyük. Biz de ilçemizde bulunan işadamlarıyla birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde daha büyük yatırımlara imza atmak amacıyla sürekli diyalog içindeyiz'' şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs'ten ölen sayısı 574 oldu
Koronavirüs'ten ölen sayısı 574 oldu
Tabipler Birliği’nden koronavirüsten güncel korunma önerileri
Tabipler Birliği’nden koronavirüsten güncel korunma önerileri