Demirtaş: ’’Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz’’
Reklam

Demirtaş: ''Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz''

İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, kentin estetiğine önem veren anlayışla, vatandaşa konforlu bir ortam sağlamak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, ‘’Söz verdiğimiz gibi bu kadim şehri hep birlikte yöneteceğiz. Çalışmalarımız programlı bir şekilde devam ediyor’’ dedi.

16 Eylül 2019 - 12:32
Reklam

İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kasaplar Caddesi'nde yürütülen üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Kale Mahallesi Kasap Caddesi’nde gerçekleştirilen baskı beton, kaldırım yenileme çalışmaları öncesinde yapılan hazırlık işlemleri hakkında yetkililerden bilgiler alan Başkan Demirtaş, ''İhtiyaç duyulan bölgelere öncelik vererek asfalttan kaldırıma, yol yapım çalışması ve iyileştirme çalışmalarına kadar ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Yapılan çalışmaları bizzat yerinde görüp, takip etmek maksadıyla çalışma yapılan cadde üzerinde bulunan esnafla da sohbet ederek istişarelerde bulunuyoruz''dedi.

''Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz''

Kentin estetiğine önem veren anlayışla, vatandaşlara konforlu bir ortam sağlamak adına çalışmaların planlı bir şekilde devam edeceğine vurgu yapan Başkan Demirtaş, ‘’İlçemizin modern görüntüsüne kavuşması için sürdürülen çalışmaların vatandaşı ve esnafı rahatsız etmeyecek şekilde, titizlikle sürdürülmesine önem gösteriyoruz. Söz verdiğimiz gibi bu kadim şehri hep birlikte yöneteceğiz. Çalışmalarımız programlı bir şekilde devam ediyor. Allah'ın izniyle İlkadım'da girmediğimiz mahalle, unutulmuş hiç bir sokak bırakmayacağız'' dedi.

''Esnaf ve vatandaşlar Demirtaş'a teşekkür etti''

Yapılan çalışmaları memnuniyetle karşılayan cadde esnafı  ve  vatandaşlar, Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü