Reklam
DEMİRTAŞ’A ŞARKI YAPAN İSİM KONUŞTU: JEST OLSUN DİYE YAPTIM
Reklam

DEMİRTAŞ'A ŞARKI YAPAN İSİM KONUŞTU: JEST OLSUN DİYE YAPTIM

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş için seçim müziği hazırlayan Volkan Boz, ''Ben bunu gönlümden geldi yaptım. Necattin Başkanımın haberi zaten yoktu. Başkanıma jest olsun diye yaptım'' dedi.

06 Mart 2019 - 15:26

SAMSUN HABER - İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş için hazırlanan seçim müziğinin BDP'nin 2011 yılı seçim müziğinin aynı iddialarına şarkıyı yapan isim cevap verdi, ''''Ben bunu gönlümden geldi yaptım. Necattin Başkanımın haberi zaten yoktu. Başkanıma jest olsun diye yaptım'' dedi.

Necattin Demirtaş'ın basın bürosundan servis edilen haberde, müziği yapan Volkan Boz, şu ifadelere yer verdi, ''Ben, İlkadım Belediyesi'nde temizlik işçisi olarak çalışıyordum. Erdoğan Tok gelince 600 işçiyle beraber beni de işten çıkardı. Ancak gene seçimler geldi. Ben de çok sevdiğim Başkanım Necattin Demirtaş'a gönlümden gelerek bir fon müziği yaptım. Bu fon müziğine de başkanımın resimlerini koydum ve facebook sayfamda paylaştım. Ancak bazıları bu videoyu alıp 'Necattin Demirtaş'ın Kullandığı Seçim Şarkısı HDP'nin Çıktı" diye haber yapmışlar. Ben bunu gönlümden geldi yaptım. Necattin Başkanımın haberi zaten yoktu. Bu müzik Başkanımın seçim müziği olsaydı, şu anda geçen arabalarında bu müzik çalardı. Çok kızdım ve üzüldüm. Bizim HDP ile işimiz olmaz. Ben 18 yıldır müzikle uğraşıyorum. Bu haberi yapanlardan şikayetçi olacağım. Benim müziğime böyle bir yakıştırma yapamazsınız. Ben onu Başkanımı sevdiğim için yaptım. Başkanıma jest olsun diye yaptım. Ama olsun, Allah büyük. Hak yerini bulur"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haluk Levent OMÜ’yü salladı
Haluk Levent OMÜ’yü salladı
19 Mayıs törenleri başladı
19 Mayıs törenleri başladı