google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Demir: Sorunları birlikte çözeceğiz
Reklam

Demir: Sorunları birlikte çözeceğiz

Şoförlerle iftarda buluşan Başkan Mustafa Demir, "Sorunların çözümü noktasında, her ne mesele varsa karşılıklı oturacağız. çözümü bulacağız, karara bağlayacağız" dedi

24 Mayıs 2019 - 11:16
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı (TŞOF) Fevzi Apaydın'ın düzenlediği iftar yemeğinde şoför esnafıyla bir araya geldi. Başkan Demir, birlikte hizmet, birlikte yönetim' ilkesine değinerek, sorunları hep birlikte çözeceklerini söyledi.

 BAŞKAN DEMİR ESNAFI İYİ TANIR

Sevgi Kafe'de düzenlenen iftar yemeği sonra bir konuşma yapan TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, "Mustafa Demir, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın yanında büyük bir esnaftır ve otomotiv sektörünün içinden gelen biridir. Bizim meselelerimizi çok iyi biliyor. Bilmediklerini de kendilerine arz ettiğimizde umuyorum ki güzel çözümler bulacaktır. Çünkü kendisi esnafı iyi tanıyor. Bu bakımdan şanslıyız. Samsun'da şoförler ve otomobilciler esnaf odası, kamyon, kamyonet, minibüs, servis aracı ve taksicisiyle bir bütündür. Bu şehrin cadde ve yollarından istifade eden bu kesimin muhakkak ki belediye ile istişaresi çok olacaktır" şeklinde konuştu.


 DOĞRUYU YAPMANIN ÖNÜNDE ENGEL YOK

Fevzi Apaydın'ın ardından söz alan Başkan Mustafa Demir ise, sorunların çözümü noktasında esnafla her zaman istişare halinde olacaklarını söyledi. Başkan Mustafa Demir, "Bu mübarek Ramazan ayında bizi iftar sofrasında buluşturduğunuz için teşekkür ediyorum. Siyasette ve günlük hayatımda hep şunu gördüm; doğru olanı yapmanın önünde engel yok. Fevzi başkanımız hayırlı olsun ziyaretine geldiğinde kendisine de söyledim. Bayramdan sonra kararlaştırdığımız bir günde her ne mesele varsa karşılıklı oturacağız ve karara bağlayacağız. Allah'ın izniyle bütün kesimlerle ilgili problemleri bu şekilde çözmenin önünde hiçbir engel yok" diye konuştu.

GAYRETİMİZDEN ASLA GERİ DURMAYACAĞIZ
Konuşmasının son bölümünde şoför esnafına bir mesaj daha veren Başkan Demir, "Bilesiniz ki asla niyetimizi bulandırmayacağız. Gayretimizden de asla geri durmayacağız. Her konuda desteğinizi her zaman bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...