google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Demir: Her şey ortak sevdamız Samsun için
Reklam

Demir: Her şey ortak sevdamız Samsun için

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, iftar yemeğinde bir araya geldiği meclis üyeleri ve belediye başkanlarına, "Samsun için el ele kol kola çalışmaya devam edeceğiz" dedi

23 Mayıs 2019 - 13:22
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  iftar yemeğinde Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Demir, Sevgi Kafe’deki iftar yemeği sonrası konuklarına, "Hiç durmadan, ortak sevdamız Samsun için çalışmaya devam edeceğiz" diye seslendi.
'40 KEZ ÖLÇÜP 1 KEZ BİÇİYORUZ'
Samsun'un menfaatlerini her şeyin üstünde tutarak hizmet etmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Mustafa Demir, "Rabbim bu güzel şehrimize ve insanlarımıza hakkıyla hizmet etmeyi hepimize nasip etsin. Yoğun çalışma temposu içerisinde olduğumuz anlar olacak. Bu kısa zamanda da birbirimizi gördük, tanıdık. Niyetimizden asla şüphemiz yok. Karadeniz'in incisi, Samsun'umuza ve şehrimizin güzel insanlarına Allah en güzel şekilde hizmet etmeyi bize nasip etsin" diye konuştu.
EL ELE, KOL KOLA, SAMSUN İÇİN
Önlerinde 5 hizmet yılı olduğunu hatırlatan Mustafa Demir, "Beraber olacağız, birlikte Samsun'u konuşacağız, Samsun'un sorunlarını çözmek için tartışacağız. Zaman gelecek farklı fikirler ortaya koyacağız. El ele, kol kola ortak sevdamız Samsun için Türkiye'ye örnek olacak şekilde çalışmalarımızı da sürdüreceğiz.” 
İftar programı meclis üyeleri ve belediye başkanlarının yaptıkları sohbet ve hatıra fotoğrafı çekimin ardından sona erdi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...