Demir’den hizmet mesajı
Reklam

Demir'den hizmet mesajı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,   Büyükşehir'de ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışarak millete hizmet edeceklerinin mesajını verdi.

25 Haziran 2019 - 15:39
Reklam

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik AK Parti İlçe Başkanlığı'nda partililerle buluştu. Ardından da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı ziyaret etti. Başkan Demir, ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışacaklarını belirterek, "Millete hizmet eden hayırla yad edilir" dedi

HAYIRLA YAD EDİLMEK İÇİN
Başkan Mustafa Demir, 'İade-i Ziyaret' programlarının ilkinde AK Parti Canik İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. İlçe Başkanı Ercan Eler ve partililerle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, "Bizim dönemimizde Canik İlçemiz çok daha iyi hizmetlere kavuşacak. Canik, olumlu yönde bir değişim yaşayacak. Büyükşehir olarak ilçe ayrımı yapmadan her yere hizmet götürmenin çabası içerisinde olacağız. Millete hayırla hizmet eden herkes hayırla yad edilir. Bizler teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızla, hizmetlerimize, hizmet katmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz" diye konuştu.

GAYRETLERİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM
Canik'te parti teşkilatının tüm üyelerine ve kadın kollarına gayretleri için teşekkür eden Başkan Mustafa Demir, "Hepiniz seçim dönemimizde büyük gayretler içerisinde oldunuz. Bu partinin kuruluşunda, uzun yıllardır siyasetinde yer alan bir ağabeyiniz olarak şunu söylemek istiyorum ki, ben de sizler için elimden gelen ne varsa yapmaya hazırım. Sizlerle sürekli iletişim halinde olacağız" şeklinde konuştu.

BELEDİYEDE 'HİZMET' ZİRVESİ
Başkan Mustafa Demir ardından beraberinde AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile birlikte Canik Belediye Başkanı  İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Demir, Sandıkçı ve Eler ile birlikte Canik  İlçesi'nde planlanan ve devam eden yatırım ve projelerle ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

CANİKLİLER'DEN BÜYÜK İLGİ
Öte yandan Başkan Mustafa Demir, gerek partilerle buluşması gerekse belediye ziyareti öncesi ve sonrası Caniklilerle de selamlaştı, sohbet etti. Başkan Demir, kendisine yakın ilgi ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara teşekkür ederek, "Canik'i çok daha ileri noktalara taşımak için çaba göstereceğiz. Bunu siz Caniklilerle birlikte başaracağız" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Samsun’da 4 bin 957 aracın geçişine izin verilmedi
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı
Türkiye’de yeni dönem bugün başladı