Demir: Cumhur İttifakı sadece seçim birlikteliği değildir
Reklam

Demir: Cumhur İttifakı sadece seçim birlikteliği değildir

Cumhur İttifakı'nın sadece seçim birlikteliği olmadığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Cumhur İttifakı, milletin yan yana, omuz omuza kurduğu bir gönül ittifakı ve bir gönül birlikteliğidir" dedi

01 Mayıs 2019 - 16:59

SAMSUN HABER - MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve MHP Canik İlçe Başkanı Ahmet Aydın, ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. MHP’lilere teşekkür eden Demir, Cumhur İttifakı’na vurgu yaptı.  

MHP İLE GÜZEL BİR SEÇİM SÜRECİ

31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu hatırlatan Mustafa Demir, Cumhur İttifakı kapsamında MHP ile güzel bir seçim süreci geçirdik. Seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm MHP teşkilatlarımıza sizlerin nezdinde teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

Cumhur İttifakı ile önemli çalışmalar yapacaklarını kaydeden Demir, "Cumhur İttifakı kapsamında uyumlu çalışıp, Samsunumuza faydalı hizmetleri birlikte sunabilme arzusundayız. Vatandaşlarımızın teveccühleriyle hizmet için bize verilen yetkiyi Samsun'umuzun menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde kullanacağız. Sizlerin desteği çok önemli. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi daha güzel hizmetlerle buluşturmak için gece-gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz" şeklinde konuştu.

 DESTEĞİMİZ SÜRECEK

MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu da ziyarette yaptığı  açıklamada, "Yeni dönemde yapılacak çalışmalarda MHP teşkilatları olarak Cumhur İttifakı'nın tüm belediye başkanlarının yanında olacağız. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin şehre katacağı hizmetlere destek olacağız" dedi.

BAŞKAN DEMİR'E ZİYARETÇİ AKINI

Başkan Demir, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında ayrıca Bahçeşehir Koleji Yönetimi, Golf Kulübü üyeleri, Balkan Türkleri Derneği yöneticileri, Semerkand Vakfı yöneticileri, Eski İl Özel İdare Meclis Üyeleri ve Alaçam Şoförler Odası yöneticilerini de ağırladı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'da tedbirsizlik yeni vakalara yol açıyor
Samsun'da tedbirsizlik yeni vakalara yol açıyor
Samsun'da uygulanan şehirlerarası seyahat sınırlaması kaldırıldı
Samsun'da uygulanan şehirlerarası seyahat sınırlaması...