google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Bahçeli’nin evine gitme sebebi...
Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Bahçeli'nin evine gitme sebebi belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün sürpriz bir şekilde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti. Bir ilk olma özelliğini taşıyan bu ziyaretin nedeni ortaya çıktı

01 Ağustos 2019 - 10:48

SAMSUN HABER - Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, dün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ankara Çayyolu'ndaki Devlet Bey Konağı'na sivil plakalı bir makam otomobili ve 4 araçlık kısa konvoyla gitti. Erdoğan'a Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan eşlik etti. Bahçeli, Erdoğan'ı Devlet Bey Konağı'nın kapısında karşıladı. Görüşme, yaklaşık 30 dakika sürdü.

BİR İLK GERÇEKLEŞTİ
Görüşmenin Bahçeli'nin evinde gerçekleşmesi dikkat çekti. Çünkü iki lider arasındaki görüşmeler Cumhurbaşkanlığı Külliye'sinde gerçekleşirdi. Bahçeli, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı sıfatını taşımasından ötürü Külliye'ye giderdi. Dün bir ilk gerçekleşti ve Erdoğan, Bahçeli'yi evinde ziyaret etti.

EVİNİZ ÇOK GÜZELMİŞ MERAK ETTİM
Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, "Erdoğan ile Bahçeli ne konuştular?" başlıklı yazısında bu önemli görüşmenin neden Bahçeli'nin evinde yapıldığını yazdı. 
Selvi'nin yazısının ilgili bölümü şöyle:"Bahçeli, sosyal medyada kalpaklı fotoğrafını paylaşınca bir görüşmede Erdoğan, 'Eviniz çok güzelmiş, merak ettim' demiş. Bahçeli de, 'Bir kahve içeriz' diye karşılık vermiş. Görüşme için Külliye'den aranınca Bahçeli, 'Evimde ağırlayayım' demiş."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı