google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
CHP’den ’iyilik’ harekatı

CHP'den 'iyilik' harekatı

SAMSUN HABER - CHP Samsun İl Başkanlığı'nın 17 ilçede başlattığı 'Hayır çarşı'ları kapılarını açmayı sürdürüyor. CHP'nin Ondokuzmayıs ve Bafra Hayır Çarşısı da törenle hizmete girdi. CHP İl Başkanı Fatih Türkel, "Gücü yeten herkesi bu iyilik hareketine katılmaya davet ediyorum.Tek amacımız yoksulluğun olmadığı bir Samsun" dedi

04 Temmuz 2020 - 11:39

SAMSUN HABER - CHP Samsun İl Başkanlığı, kent merkezi ve 17 ilçede ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanabilecekleri 'Hayır Çarşı'larını açmayı sürdürüyor. Ondokuzmayıs ve Bafra ilçesinde düzenlenen törenle Hayır Çarşısı hizmete girdi. İhtiyaç sahipleri hiçbir ücret ödemeden Hayır Çarşısı'ndan giyim eşyalarını alabilecek.

DAYANIŞMA İNSANLIK İÇİN ŞART

Düzenlenen açılış törenine CHP İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Ondokuzmayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş, Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçim, Alaçam İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Yakakent İlçe Başkanı Hayri Kara, Tekkeköy İlçe Başkanı Nihat Yurt, Canik İlçe Başkanı Bülent Kutbay, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri,Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ve çok sayıda partili katıldı. CHP İl Başkanı Fatih Türkel, tüm ilçelerde korona salgını süresinde başlattıkları dayanışma çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Dayanışmanın en güzel örneği olan Hayır Çarşılarını da Samsun'un tüm ilçelerinde açmaya devam edeceklerini ifade eden Türkel, dayanışmanın insanlığın hayatta kalması için en iyi ruh olduğunu ifade etti.

İYİLİĞİ BÜYÜTMELİYİZ

Yaşanan ekonomik sorunların koronavirüs salgınıyla daha da büyüdüğünü vurgulayan Türkel, "Bu süreçte birbirimizi iyileştirmek için seferber olmamız gerekiyor.Gücü yeten, varlığı olan herkesi bu iyilik seferberliğine katılmaya davet ediyorum.Tek amacımız yoksulluğun olmadığı bir Samsun'da, halkımızı huzur içinde yaşatabilmektir. Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olduğunda her zaman vatandaşının yanında, vatandaşıyla beraber adım atacaktır. İyilik yapmak için bir araya gelen gönüllülerimize yürekten teşekkür ediyorum. İyiliği büyütelim ki, yaşadığımız şehir cennete dönsün" diye konuştu.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
samsun haber -  11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber - 11 Ağustos güncel altın fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları
samsun haber -  11 Ağustos güncel fındık fiyatları