google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
CHP’den dayanışma toplantısı
Reklam

CHP'den dayanışma toplantısı

CHP İlkadım İlçe Örgütü, Samsun’da özel bir otelde tüm partililerle birlikte dayanışma toplantısı düzenledi.

25 Aralık 2016 - 17:57
Reklam

Toplantıda ilk olarak konuşan CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel ve İl Başkanı Tufan Akçagöz, partililere yeni anayasa düzenlemeleri sürecinde daha çok iş düştüğünü vurguladılar.

Daha sonra söz alan CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin ise, “Hayat 1 mücadeleyse sosyal demokratların mücadelesi 2 mücadele. Bunun farkındayız. Bu enerji ve mücadeleyi tüm halkımıza, tüm katmanlara yaymak mecburiyetindeyiz. Bunun için toplumun her yerinde olacağız. Mücadele topyekundur. Önümüzde çok zorlu bir mücadele var. Ya ileriki neslimize demokrasinin devamını vereceğiz ya da demokrasinin cenaze namazını en yakın zamanda kılacağız” diye konuştu.

Son konuşmacı olarak söz alan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ise 6 aylık sürecin çok iyi değerlendirilmesi ve yeni anayasanın çıkmaması için çaba sarf ettiklerini belirtti.

CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Başkanı Engin Altay'ın son anda Samsun'daki dayanışma toplantısına katılamadığı belirtildi. Toplantının sonunda partililer arasında hediye çekilişi düzenlendi.

2016/12/9029600.jpg
2016/12/6327492.jpg
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber - 34 kişi boğulmaktan kurtarıldı
Samsun Haber -  Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna uğurlandı
Samsun Haber - Milletvekili Köktaş'ın annesi son yolculuğuna...