Çarşamba’da hükümlüler konser verdi
Reklam

Çarşamba'da hükümlüler konser verdi

Çarşamba A Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan hükümlüler, hükümlülere ve yakınlarına Türk Halk Müziği konseri verdi

15 Şubat 2019 - 17:10
Reklam

SAMSUN HABER - Hükümlüler tarafından verilen konser sonrasında konuşma yapan Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, ceza infaz kurumunda hükümlülerin meslek edinmeleri ve var olan mesleklerini geliştirerek tahliyelerinden sonra yeniden suç yoluna girmelerine engel olmak istediklerini söyledi.

Hükümlülerin kendilerine, ailelerine ve topluma faydalı bireyler olarak hayata yeni bir başlangıç yapabilmeleri için çok sayıda iş kolunda eğitim, bireysel, kültürel ve sporsal faaliyetler düzenlendiğini anlatan Bülbül, "Bu vesileyle kurslarını başarıyla bitirerek belge almaya hak kazanan hükümlülerimizi tebrik ediyorum. Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı olarak tutuklu ve hükümlülerimizin moral ve motivasyonunu yükseltecek bu tarz etkinlikleri her zaman desteklediğimizi belirtmek istiyorum. Bugün icra edilen müzik etkinliğine katkı sunan hükümlülerimize, ceza infaz kurumu personelimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi. Konuşmanın ardından konseri verenlere hediye, ceza infaz kurumunda düzenlenen kursları başarıyla tamamlayan hükümlülere de belgeleri verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü