Reklam
Çarşamba Belediyesi yol çalışmalarına ara vermiyor
Reklam

Çarşamba Belediyesi yol çalışmalarına ara vermiyor

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ilçede devam eden ve tamamlanan yol çalışmalarını inceledi. Başkan Doğan “İlçemizdeki yolların bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz” dedi

30 Ekim 2019 - 16:05

SAMSUN HABER - Çarşamba Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İstiklal, Umut, Çay, Kirazbucağı, Bafracalı, Karamustafalı Mahalleleri’nde sathi kaplama asfalt yol çalışması, Gülören Mahallesi’nde ise beton yol çalışmaları tamamlandı.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “İlçemiz genelinde yaptığımız incelemeler sonucunda 7 ay gibi kısa bir sürede 230 kilometre stabilize yol bakım çalışması yapıldı ve muhtelif alanların parke bakım onarım çalışmaları tamamlandı. 125 mahallemizde yeni açılan yollar ve mevcutta olan yollarımızın bakımı için 102.000 ton stabilize kırma malzemesi kullanıldı. 8.000m yol genişletme çalışmaları yapıldı ve yapılacak yerlerimiz var. Hemşerilerimizden gelen talep ve önerileri dikkate alarak belli bir plan dahilinde çözüme kavuşturuyoruz. Hemşerilerimizi mağdur etmemek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Büyük ve geniş bir ilçeye sahibiz. Oluşturulan program çerçevesinde, mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızın tamamlanmasıyla yol ihtiyacı olan bölgelerde de yeni yollar açacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sağlık Bakanı Koca'dan son dakika açıklaması
Sağlık Bakanı Koca'dan son dakika açıklaması
Başkan Doğan bir aylık maaşını ihtiyaç sahiplerine bağışladı
Başkan Doğan bir aylık maaşını ihtiyaç sahiplerine...