google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Çarşamba Belediyesi’nden unutulmaz gece 
Reklam

Çarşamba Belediyesi’nden unutulmaz gece 

Çarşamba Belediyesi, . Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Mehmet Kemiksiz’i Çarşambalılarla buluşturdu. Kemiksiz seslendirdiği eserlerle meydanı dolduran Çarşambalılara unutulmaz bir gece yaşattı

03 Haziran 2019 - 09:42
Reklam

SAMSUN HABER - Çarşamba Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında Abdullah Paşa Meydan’ında Tasavvuf Müziği konseri düzenledi. Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Mehmet Kemiksiz ve ekibi Çarşambalılara konser verdi. Kemiksiz seslendirdiği eserlerle meydanı dolduran Çarşambalılara unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı.
MANEVİ DUYGUSU ÇOK YÜKSEK
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Çarşambamızın yetiştirdiği, Türkiye’nin ünlü Tasavvuf Müziği sanatçısı Sayın Mehmet Kemiksiz ve ekibi birbirinden güzel tasavvuf musikisi eserleri okuyarak bizlere unutulmaz bir gece yaşattı. Bizleri kırmayıp geldiler ve manevi duyguların yüksek olduğu güzel bir Ramazan gecesi yaşattılar. Çarşambalı hemşerilerimde meydanı doldurarak bu atmosferin oluşmasında en büyük katkıyı sağladı. Sayın Mehmet Kemiksiz ve ekibine, meydanı dolduran değerli hemşerilerime teşekkür ederim” diye konuştu.
DOĞAN’A TEŞEKKÜR
Kendisinin de Çarşambalı olduğunu söyleyen Mehmet Kemiksiz “Doğduğum, büyüdüğüm topraklarda güzel bir gece yaşadık. Çarşamba meydanını dolduran güzel hemşerilerim sizler her şeyin en iyisine layıksınız. Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Bizleri dinlemeye gelen, meydanı dolduran kardeşlerim hepinize teşekkür ederim.  Bu gece hemşerilerimle buluşmamıza vesile olan Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’a ayrıca teşekkür ederim. ”dedi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları
Samsun Haber - 10 Temmuz güncel fındık fiyatları
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu
Samsun Haber - Survivor'da final dörtlüsü belli oldu