google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Çarşamba Belediyesi’nden eğitime büyük katkı
Reklam

Çarşamba Belediyesi’nden eğitime büyük katkı

Çarşamba Belediyesi, ilçede boya ihtiyacı olan 38 okulun tüm masraflarını üstlendi. Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman varız” dedi

30 Temmuz 2019 - 12:58

SAMSUN HABER - Çarşamba Belediyesi, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ile 2019-2020 eğitim öğretim dönemine hazır hale getirilmeye başlanan okulların, boyası yapılmaya başlandı.  Çarşamba İlçesi’nde boya ihtiyacı olan 38 okulun tüm masraflarını Çarşamba Belediyesi üstlendi. Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ise “Boyacılık Kursu” alan denetimli serbestlik yükümlüleri ile boyaların yapılmasını sağlayacak.
İLK FIRÇA PROTOKOLDEN
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’na ilk fırça, Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yusuf Bayri tarafından atıldı. Programa ayrıca, İlçe Milli eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Denetimli Serbestlik Müdürü Canan Soğukpınar,  AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ve Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mustafa Yıldırım’da katıldı. 
KAYMAKAM YILDIRIM’DAN BAŞKAN DOĞAN’A TEŞEKKÜR
Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım “Kaymakamlık olarak denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlülerin topluma kazandırılmasında her türlü projeye destek veriyoruz. Okullarımızın yeni eğitim dönemine hazır hale getirilmesinde Çarşamba Belediyesi’nin vermiş olduğu destekle 38 okulumuz boyanacak. Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan’a bu projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ederim. Başsavcılık ve denetimli serbestlik müdürlüğü yükümlülerinin, bu anlamlı çalışmaya destek olmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.” 
İŞBİRLİK DEVAM EDECEK
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Çarşamba Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan görüşmelerimiz neticesinde 38 okulun boya malzemesini Çarşamba Belediyesi olarak tedarik ettik. Denetimli serbestlik müdürlüğü de bu önemli çalışmaya büyük destek vererek, iş gücünü sağlayarak, yükümlüler vasıtasıyla okullarımızın boyanmasına katkı sağladılar. Bu işbirliğinin artarak devam edeceğine inanıyorum. Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzle Çarşamba temizlik projesini hayata geçiriyoruz. Çarşamba sokaklarını denetimli serbestlik yükümlüleri ile birlikte temizlemeye devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yanlarında olduğumuzu vurgulamak istiyorum.”dedi.
YÜKÜMLÜLER TOPLUMA KAZANDIRILIYOR
Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yusuf Bayri ise, “Çarşamba Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile yapılan işbirliği ve denetimli serbestlik müdürlüğü yükümlülerimizin önemli katkıları ile okullarımızın boyanmasına başlanmasında katkı veren tüm kurumlara teşekkür ediyorum. Öyle anlamlı çalışmalarla hem yükümlülerimizin topluma kazandırılması ve meslek sahibi olması hem de topluma katkı vermeleri sağlanarak bir anlamda topluma borçlarını ödemelerine imkan tanınmış olacaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı
Samsun Haber - Bakan Koca'dan tedbir uyarısı