Canik’te yol çalışmaları hız kesmiyor
Reklam
Reklam

Canik’te yol çalışmaları hız kesmiyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Bizler hizmet için buradayız ve burada olduğumuz sürece vatandaşımıza hizmet etmeye, ilçe halkımızın yaşamını kolaylaştırmaya, ilçemizi geliştirmeye devam edeceğiz” dedi

10 Mart 2020 - 17:55
Reklam

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahallelerde yol açma, asfaltlama ve kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yeni yol açma çalışmaları Teknepınar Mahallesi’nde devam ediyor. Program dâhilinde belirlenen ihtiyaçlara göre çalışmalarını farklı bölgelerde aynı anda Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, bu kapsamda yapılaşmanın gelişmeye başladığı bölgelerde de yeni yolları vatandaşların hizmete sunmayı hedefliyor. Yeni yol açma, genişletme, ve stabilize çalışmalarını aralıksız sürdüren Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Teknepınar Mahallesinde 10 metre ve 25 metre genişliğinde yeni yol açma çalışmasına başladı. Yol açma işlemi bittikten sonra önümüzdeki günlerde stabilize ve temel altı malzeme serimi çalışmaları tamamlanan yollar trafiğe açılmış olacak. 
Başkan Sandıkçı’dan Büyükşehir Belediyesi’ne Teşekkür
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı yaptığı açıklamada, “Daha güzel, daha yaşanılabilir bir Canik için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu anlamda özellikle Büyükşehir Belediyemize de teşekkür etmek istiyorum. Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz hizmet için buradayız ve burada olduğumuz sürece vatandaşımıza hizmet etmeye, ilçe halkımızın yaşamını kolaylaştırmaya, ilçemizi geliştirmeye devam edeceğiz. Açtığımız ve genişlettiğimiz yollar bölgenin daha sağlıklı gelişmesini sağlayacak. Yaptığımız bütün yol çalışmalarıyla ilgili olarak çok olumlu dönüşler alıyoruz. İlçemizde yaşayan her bir vatandaşımızın yaşamına dokunmak bizleri mutlu ediyor. Onlar hizmetlerin en iyisine en güzeline layıklar” diye konuştu. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunlu emekli öğretmen hayatını kaybetti 
Samsunlu emekli öğretmen hayatını kaybetti 
Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o günleri anlattı
Samsun'da karantinada tutulan öğrenci  Kim 500 Milyar İster'de o...