Reklam
Canik’te Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun projesi sürüyor
Reklam

Canik'te Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun projesi sürüyor

Canik Belediyesi tarafından yürütülen “Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun” temizlik projesi belirli bir program dahilinde ilçenin tüm mahallelerinde devam ediyor

11 Mart 2020 - 16:16

SAMSUN HABER - “Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun” proje kapsamında Düvecik Mahalle sakinleri ile buluşan Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri mahalle halkını bilgilendirdi. Detaylı mıntıka temizliğinin ardından sokaklar süpürülüp yıkandı. Molozlar alındı. Tüm mahalle detaylı bir şekilde temizlendi.

EN BÜYÜK BÜTÇE TEMİZLİKTE
Daha temiz bir Canik için mahalle sakinlerini bilgilendiren Canik Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce, en büyük temizliğin kirletmemek olduğunu belirtti. Belediye olarak temizlik konusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz diyen Canik Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Emuce, “Yaşadığımız çevrenin daha temiz olması için, hem bireysel olarak hem de toplumsal olarak çaba sarf etmeliyiz. Ancak bunu birlikte sahiplenirsek başarabiliriz. Bütçemizden en büyük payı ilçemizin temizliği için harcıyoruz. Başlattığımız bu proje dâhilinde bu güne kadar 11 mahallemizde halkımızla bir araya gelerek, temiz çevre, temiz toplum bilincini vatandaşlarımıza ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz. Evimizin, bahçemizin temizliğine gösterdiğimiz ilgiyi, titizliği sokağımıza, mahallemize de göstermek zorundayız. Temiz ve sağlıklı bir toplum olsun istiyorsak, çevremizi evimiz, bahçemiz kadar temiz tutalım. İnsanlarımızın sağlığı için, mutluluğu için, daha temiz bir Canik için “Sokağım Evim Kadar Temiz Olsun” projemiz ilçemizin tüm mahallelerinde belirli bir program dâhilinde devam edecek” diye konuştu.
MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR
Düvecik Mahalle Muhtarı Mustafa Semizoğlu, “Bu güzel hizmetler için başta Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Sandıkçı olmak üzere Canik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ve tüm belediye çalışanlarına yaptıkları çalışma nedeniyle teşekkür ederim” dedi. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi