google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Canik’te kırsal mahalleler yollarına kavuşuyor
Reklam

Canik’te kırsal mahalleler yollarına kavuşuyor

Canik Belediyesi, yol ihtiyacı olan bölgelerde yeni yollar açarak vatandaşların ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Belediye ekipleri özellikle kırsal mahalleler de yeni yol açma, genişletme, kumlama, stabilize çalışmaları aralıksız sürdürüyor

03 Ekim 2019 - 17:06
Reklam

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal mahallelerdeki yol sorununa çözüm üretmek için yeni yol açma çalışmalarını hızlandırdı. Bu kapsam da özellikle kırsal mahalleler de yeni yol açma, genişletme, kumlama, stabilize çalışmaları aralıksız sürüyor.

BAŞKAN DEMİR’E TEŞEKKÜR

Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekibinin gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde denetleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Yeni yol açma çalışmalarını tamamladığımızda hem vatandaşlarımızın ulaşım sorununu çözmüş olacağız hem de diğer kamu kurum kuruluşları ile yaşadıkları sorunları aşmalarını sağlamış olacağız. “Yol medeniyettir. Gidemediğin yer senin değildir.” anlayışıyla ilçemizde ulaşılamayan, gidilemeyen, yolu olmayan mahallemiz sokağımız kalmayacak. Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle yol açma, kaldırım, asfaltlama, sathi kaplama gibi Fen İşleri Müdürlüğümüz uhdesindeki çalışmalara hız kazandırdık. Bu kapsam da ilçemizde 6 ayda 26 km sıcak asfalt yol ve sathi kaplama yapmış olduk. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir beyefendiye büyükşehir İlçe ayrımını ortadan kaldırdığı, senin yolun, benim yolum tartışmalarına son verdiği için teşekkür ediyorum. Biz enerjimizi sinerjimizi, ilçemize hizmet için harcıyoruz. Daha güzel bir Canik için kurumlar arası işbirliği ve diyaloğu önemsiyoruz” dedi.

 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber - Gökdemir ve Çelik ailelerinin mutlu günü
Samsun Haber - Gökdemir ve Çelik ailelerinin mutlu günü
11 Temmuz güncel altın fiyatları
11 Temmuz güncel altın fiyatları