Reklam
Canik Belediyesi’nden sporculara tam destek
Reklam

Canik Belediyesi’nden sporculara tam destek

Spor faaliyetlerinde bulunanlar için ücretsiz sporcu servisi hizmeti verdiklerini kaydeden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Spora ve sporcuya daima destek olmaya devam edeceğiz” dedi

22 Ekim 2019 - 16:26

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi, Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nde spor faaliyetlerinde bulunanlar için ücretsiz sporcu servisi hizmeti başlattı. Hasan Doğan Spor Salonu’nu Canik İlçesi’yle buluşturmayı amaçlayan proje ile spor salonunda 12 farklı branşta sportif faaliyetlerde bulunan okul çağındaki çocukların ve step, aerobik, fitness hizmetlerinden istifade eden kadınların salona ulaşımı kolaylaşmış olacak.
60 DAKİKADA BİR HAREKET EDECEK
Sporcu servisi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Salonu’ndan hareket ederek Canik merkezini boydan boya dolaşarak 18 farklı duraktan yolcu alacak ve tekrar Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’ne gelecek. Servisler, ring hizmeti mantığıyla çalışacak ve servis araçları her 60 dakikada bir hareket edecek.


SERVİS GÜZERGAHLARI
Güzergah olarak: Ulus 1 Caddesi, Canik Belediyesi Meydanı, Canik PTT, Belediye Evleri otobüs durağı, Cengiz Topel Cad. Hasköy Mah. Sema Çakır Parkı, Hasköy Muhtarlığı, Hasköy Cumhuriyet Okulu, Mahmudiye Cad. Ertuğrul Gazi Aile Sağlığı Merkezi, G.O.P. Mah. Son durak mevki, G.O.P. Mah. Cami noktalardan ring hizmeti sağlanacak. Hafta içi her gün 14:30 ila 20:30 saatleri arasında sağlanacak olan servis imkânı ile özellikle okul çağındaki çocuklar günün her saati güvenli bir şekilde Hasan Doğan Spor Salonu’na ulaşabilecek.
ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK
Spora ve sporcuya daima destek olmaya devam edeceklerini belirten belediye başkanı İbrahim Sandıkçı, “Bölgemizde ki spor ve aktiviteleri artırarak bu tür çalışmaları devam ettireceğiz “ diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Teröristler sivilleri hedef aldı 
Teröristler sivilleri hedef aldı 
Samsun’da maske stokçularına baskın
Samsun’da maske stokçularına baskın