google-site-verification=eTNygqBc0kuX2_1yy_-lo1FpO5xX3zlDFu5mzFoPlr0
Canik Belediyesi’nden öğrencilere bot yardımı
Reklam

Canik Belediyesi’nden öğrencilere bot yardımı

Sosyal Belediyecilik çalışmalarını aralıksız sürdüren Canik Belediyesi kırsal mahallelerde öğrenim gören okul öncesi ve ilkokul öğrencilerin tamamına bot dağıttı

06 Şubat 2020 - 13:22

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sosyal Yardım Hizmetleri Birimi ile Canik İlçesi’nde yaşayan yetim çocuklardan yaşlı insanlara, engelli vatandaşlara ve yardıma ihtiyacı olan her kesime yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor. Belediye kırsal mahallelerde öğrenim gören okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinin tamamına kışlık bot dağıtımı gerçekleştirdi.

GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ
Hizmet belediyeciliğinin yanında gönüllere de dokunmaya devam edeceklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik’te her alanda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  İnsanlarımızın sevincini, mutluluğunu, hüznünü ve kederini paylaşmaya devam ediyoruz. Sosyal Yardım Hizmetleri Birimimiz ilçemiz genelinde yaptığı tespitlerle ihtiyacı olan her insanımıza yardımlarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak için imkânlarımız ölçüsünde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Günlük sıcak yemek yardımlarımız, ayni-nakdi yardımlarımız devam ediyor. Yetim çocuklarımızın, ihtiyaç sahibi yaşlı insanlarımızın her zaman yanındayız. Zorlukları, güçlükleri birlikte aşmak için ilçe halkımızın yanı başındayız. Mutlu, huzurlu bir Canik için ilçemiz insanlarının dertleriyle dertlenmeye, sevinçlerini paylaşmaya, gönüllerine dokunmaya devam edeceğiz. Yardımlarını esirgemeyen hayırseverlere de ayrıca çok teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SANDIKÇI ÖĞRENCİLERE BOTLARINI GİYDİRDİ
Başkan Sandıkçı, kırsal mhallelerde okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinin botlarına kavuşmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Çocuklarla yakından ilgilenen ve çocukların botlarını tek tek kendisi giydiren Başkan Sandıkçı, çocuklarla ip çekme oyunu oynadı. Sandıkçı,  “Bu soğuk kış günlerinde yavrularımızın ayakları üşümesin, yavrularımızın yüzleri gülsün, sevinsinler, mutlu olsunlar istiyoruz” diye konuştu. 

Canik Belediyesi sosyal yardım hizmetleri birimi bot dağıtım programına, Canik Kaymakamı Mahmut Halal, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gençay, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, Canik Belediyesi Sosyal Yardım Hizmetler Birim Müdürü Ali Kemal Tural, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun Haber -  TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray Çınar'a övgü
Samsun Haber - TRT THM Sanatçısı Subaşı'ndan Yıldıray...
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti
Samsun Haber - Samsunlu iş insanı hayatını kaybetti