Reklam
Çamaş: Samsun markası dünyaya açılacak
Reklam

Çamaş: Samsun markası dünyaya açılacak

TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, Samsunlu mobilya üreticilerinin 5. Mobilya Fuarı ile önemli iş bağlantıları gerçekleştireceklerini belirterek, "Mobilyacılarımız ihracat hacimlerinin artıracak ve Samsun markasını dünyaya tanıtma fırsatı bulacak" dedi

02 Mart 2020 - 13:50

SAMSUN HABER - TÜYAP Samsun 5. Mobilya Fuarı 10 Mart'ta kapılarını ziyaretçilere açmaya hazırlanıyor. 55 firmanın yer alacağı fuar hakkında bilgi veren TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, fuarla birlikte Samsun mobilya sektörünün ivme kazanacağını söyledi.

ÜLKELER ARASI PAZARLARA TANITILACAK
Fuarın 6 gün süreceğini kaydeden Çamaş, "Türkiye'nin en eski mobilya üretim merkezlerinden biri olan Samsun, gerçekleştirdiğimiz fuar ile en yeni ürünleri, en son trendleri, hem Karadeniz Bölgesi'ne hem de ülkenin dört bir yanına sergileme ve tanıtma fırsatı bulacak. Samsunlu mobilya üreticilerimiz, alıcılarıyla 6 gün bir arada olacak. Karadeniz Bölgesi geneli ve ülkenin dört bir yanında gerçekleştirdiğimiz, etkin tanıtım faaliyetleri, saha ve pazarlama çalışmalarıyla, Samsun mobilya sektörünü, tüm Türkiye'ye ve ülkeler arası pazarlara sunma fırsatı bulacağız" ifadelerini kullandı. 
İHRACAT KAPILARI AÇILACAK
Mobilyacılara ihracat kapısının açılacağını belirten Çamaş, "Fuarda gerçekleşecek önemli iş bağlantıları ile Karadeniz'de faaliyet gösteren mobilyacılarımız ihracat hacimlerinin arttırılması ve Samsun markasını dünyaya tanıtma fırsatı bulacaklar. Samsun mobilya üretim merkezlerinden biri olması münasebetiyle Samsun 5. Mobilya Fuarı'nı çok geniş kapsamlı bir fuar düzenledik. Geçen yıl ki ziyaretçi sayımızın çok üstünde bir ziyaretçi bekliyoruz. Karadeniz mobilya üreticileri ihracat için de bu fuarda atağa kalkmayı planlıyor. Deniz aşırı ülkelerde gerçekleştireceğimiz tanıtım faaliyetleri ile ihracata yönelik çalışmaları da devam ettireceklerdir" diye konuştu.
MOBİLYAYA DAİR HER ŞEY
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Fuarı'nda ürün çeşitliliğinin oldukça fazla olduğunu sözlerine ekleyen Çamaş sözlerini şöyle sürdürdü: "Fuarımızda, yemek odaları, yatak odaları, oturma grupları, modüler mobilya, banyo ve mutfak dolapları, bebek, çocuk, genç odaları, çekyatlar, kanepeler, yatak ve baza çeşitleri, zemin döşemeleri gibi birçok ürün yer alacak. Tüm Samsunluları ve bölge halkını fuarımıza bekliyoruz."
10-15 MART’TA ZİYARETÇİLERE AÇILACAK
TÜYAP Samsun 5. Mobilya Fuarı, 10-15 Mart tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
Korona'nın faturası Çin'e kesilecek
 Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart
Korona virüs pozitifin ev karantinasında mutlak izolasyon şart