Büyükşehir Genel Sekreteri Bayram: İstihdamı artıracağız
Reklam

Büyükşehir Genel Sekreteri Bayram: İstihdamı artıracağız

MÜSİAD Samsun Şubesi Büyükşehir Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı ziyaret etti. Bayram,  Samsun’a fayda sağlayacak, istihdamı arttıracak her türlü çalışmaları yapmaya hazır olduklarını kaydetti

19 Eylül 2019 - 16:15
Reklam

SAMSUN HABER - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Başkanı Haluk Tan ve üyeler, İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir’i, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı ve SASKİ Genel Müdürü Fatih Yılmaz’ ı makamında ziyaret etti.
DESTEĞE HAZIRIZ
 MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan, İlkadım İlçe Emniyet Müdürü Adil Aydemir e yeni görevinde başarılar diledi. Tan, “Tecrübelerinizin olumlu katkılarıyla yapacağınız güzel işlerde başarılar dileriz ve her konuda bizlerin desteğinin yanınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz” dedi.
SAMSUN’A FAYDA SAĞLAYACAĞIZ
Daha sonra Haluk Tan beraberindeki üyeler, Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bayram, üyeleri dinledikten sonra, geçmiş tecrübelerinden ve bundan sonra öngörülen yeni işlerden Samsun’a fayda sağlayacak, istihdamı arttıracak her türlü çalışmaları yapmaya hazır olduklarını ve bunların araştırmalarına başladıklarını belirtti. 
KALİTELİ HİZMET SUNACAĞIZ
Son olarak da Haluk Tan beraberindeki üyeler Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Fatih Yıldız’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yıldız, SASKİ olarak yanlışların düzeltilmesi konusunda çalışmalara başlandığını ve önümüzdeki yılda en kısa sürede en kaliteli hizmeti halka sunacaklarından söyledi.

2019/09/2019-09-19-16-18-35.jpg
2019/09/2019-09-19-16-18-55.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü