’’Bir gün herkes bizden yemek yiyecek’’
Reklam

''Bir gün herkes bizden yemek yiyecek''

Samsun'un lezzette öncü catering firması CAN YEMEK, kamu ve özel sektöre verdiği hizmetle Türkiye'de aranan marka haline geldi

16 Eylül 2019 - 18:19 - Güncelleme: 16 Eylül 2019 - 18:21
Reklam

Samsun'da 15 yıl önce ''Bir gün herkes bizden yemek yiyecek'' sloganıyla hizmete giren CAN YEMEK, verdiği hizmet ile Karadeniz Bölgesi'nde sektörün lideri. Firma, yemek hizmetinin dışında da açılış, davet, düğün gibi organizasyonlarda yemek hizmetleri ile adını duyurmaya devam ediyor.

KUSURSUZ UYUM

Samsun’da 2004 yılında girişimci iş insanı Ercan Can tarafından kurulan CAN YEMEK, bugün Samsun ve Kırıkkale fabrikalarının yanı sıra ve Türkiye’nin birçok ilinde, yerinde üretimle en iyi lezzetleri müşterilerine sunuyor. CAN YEMEK, kadrosunun kusursuz uyumuyla Samsun’daki birçok kamu kurumuna ve özel sektöre verdiği hizmetle de konuşulmaya devam ediyor.

HER GEÇEN YIL BÜYÜYOR

CAN YEMEK hakkında bilgi veren Fabrika Müdürü Elif Büşra Öztürk, ''2004 yılında ''Bir gün herkes bizden yemek yiyecek'' sloganıyla hizmete giren firmamız, 8 kişilik ekiple 150 kişilik yemek üretiyordu. Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Can öncülüğünde firmamız, geçen 15 yılın ardından bugün yaklaşık 500 çalışanı ile günde 15 bin kişilik yemek hizmeti sunabilen bir kapasiteye ulaştı. Firmamız bugün catering hizmeti dışında, çeşitler açılış, davet, düğün gibi organizasyonlarda yemek hizmetleri ile adını duyurmaya devam etmektedir'' dedi.

SEKTÖRÜN GÜÇLÜ FİRMASI

Usta ve mühendis uyumunu çok iyi tesis ettiklerini belirten Öztürk, “Biz CAN YEMEK olarak sektörümüzde güçlü bir firmayız. Gücümüzün kaynağı ise kalifiye gıda mühendislerimizdir. Firmamız, bu tutumu ile sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır. Bununla birlikte, yemeklerimiz son derece yetenekli aşçılarımızın, maharetli ellerinden çıkmaktadır. Firmamızda, aşçı-mühendis uyumunu çok iyi tesis ettik. Öyle ki bu uyum 15 yıldır bozulmadı” dedi.

KAMU VE ÖZEL SEKTÖRDE ARANAN LEZZET

Mükemmel hizmet anlayışları ile kamu sektöründe de tercih edilen marka olduklarını belirten Öztürk, ''Kundaktaki bebekten huzurevindeki yaşlılara kadar tüm yaş gruplarına hizmet eden firmamız, yaptığı işin ne kadar önemli olduğunun bilincinde. Bu nedenle işini titizlikle yapan kişilerle çalışıyoruz. Kamuda, askeriye, sosyal hizmetlere bağlı kurumlar, yatılı okullar, öğrenci yurtları, askeriye ve kamu hastanelerine, özel sektörde işyerlerine, fabrikalara ve şantiyelere hizmet veriyoruz. Kamudaki ilk hizmetimizi 2006 yılında vermeye başladık. Yıllardır hizmet verdiğimiz kamu sektöründe daima hizmet kültürümüzü geliştirmeyi kendimize görev bildik. Yeniliklere ve değişime açık olduk. Bu anlayış ile bugün ülkenin farklı noktalarında, aynı standartlar ile hizmet vermeyi başardık. Hizmet kalitemiz ile sadece hastaneler değil, öğrenci yurtları ve yatılı okullar yemek konusunda tercihini CAN YEMEK’ten yana kullanmakta'' dedi

ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI

''Mükemmeliyetçi bir anlayış ile en iyisi için çalışıyoruz'' diyen Öztürk, ''Farklı tip ve büyüklükteki lokasyonlara en mükemmel hizmeti ulaştıracak biçimde tasarlanan yemek hizmeti çözümlerimiz sayesinde, self servis restoranlardan resmi davetlere, kafe satış noktalarından konuk ağırlama ve otomatlara kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet sunabilme kapasitesine sahibiz. Şeflerimizin yarattığı tarif ve menüleri spesifikasyonlarımıza uyan üreticilerden doğrudan satın alınan en iyi malzemeleri ve ekiplerimizin uzmanlığını yemeğin bulunduğu her tabakta, sandviçte, kahve fincanında veya kanepe tepisinde bir araya getiriyoruz. Bizim için hazırlanacak yemeğin kaç kişi olduğu değil, lezzeti önemli, bunu da en iyi biz yapıyoruz. Samsun’da üretim kapasitesi oldukça yüksek olan fabrikamızda, gelen talep doğrultusunda sayıya bakılmaksızın yemek üretebiliyoruz” şeklinde konuştu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA

Müşteri memnuniyetinin olmazsa olmazları olduğunu ve her şeyden üstün tuttuklarını belirten Öztürk, “Kaliteli üretim, güvenli gıda, en iyi lezzet, en iyi hizmet anlayışıyla müşterilerimize ulaşıyoruz. Kusursuz yemek anlayışıyla gıda mühendislerince hazırlanan kalori ve gramaj değerlerini göz önünde bulunduran aylık yemek listelerini uygulayarak, müşterinin istediği zamanda ve mekanda beğenisine sunuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda marka ve hizmetlerimizi her geçen gün daha genişletiyor, inovasyonu destekliyor ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaya odaklanıyoruz. İsteyen müşterilerimiz mutfaklarımızı canlı yayında izleyebiliyor. Tüm süreçlerde iş hassasiyetimizi en üstün düzeyde tutuyor ve müşterilerimizden gelen tüm talepleri değerlendirerek, sonuçlarını onlarla paylaşıyoruz. Can Yemek’in bu anlayışı, her gün daha fazla kuruluşun yemek hizmetleri tedarikçisi olarak bizi tercih etmesini sağlıyor” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsun'a şehit ateşi düştü
Samsun'a şehit ateşi düştü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü
Atakum Parke Taş Tesisi'nde iş kazası: 1 ölü