Başkanvekili Soğuk Samsun’u Rusya’da temsil edecek
Reklam

Başkanvekili Soğuk Samsun'u Rusya'da temsil edecek

Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı'nda, Rusya Novorossiysk'de gerçekleştirilecek Şehir Günü kutlamalarına Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Nihat Soğuk’un görevlendirilmesi oy birliğiyle kabul edildi

09 Eylül 2019 - 17:01

SAMSUN HABER - Samsun Büyükşehir Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, 17 gündem, 2'si gündem dışı olamak üzere 19 gündem maddesi oylanarak ilgili komisyonlara havale edildi.

KARDEŞ ŞEHİR NOVOROSSİYSK
Mecliste, kardeş şehir olan Rusya’nın Novorossiysk şehrinde 12-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Şehir Günü kutlamalarına katılmak üzere Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni ve Büyükşehir Belediye Başkanı'nı temsilen Başkanvekili Nihat Soğuk’un görevlendirilmesi maddesi, oy birliğiyle kabul edildi.

SOKAK İSİMLERİ DEĞİŞİYOR
Mecliste, Bafra İlçesi Emirefendi Mahallesi'nde bulunan Tabip Sokak’ın bir kısmının adının Şehit Jandarma Er Ramiz İleri Sokak olarak değiştirilmesi, Terme İlçesi Fatih Mahallesi'nde bulunan Şehit Erdoğan Caddesi’nin adının Şehit Erdoğan Dindar Caddesi olarak değiştirilmesi, Terme İlçesi Evci Mahallesi'nde bulunan yolun İsmet Arslan Caddesi olarak değiştirilmesi ve İlkadım İlçesi Derebahçe Mahallesi'nde bulunan 910. Sokak’ın ise Paşa Mehmet Sokak olarak değiştirilmesi de oylanarak ilgili komisyona havale edildi.
CHP'DEN İYİ PARTİ'YE GEÇTİLER
Öte yandan mecliste, CHP grubunda bulunan Füsun Uzun ve Ayhan Ayvaz’ın İYİ Parti grubuna geçmesi de oylanarak kabul edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı