Başkan Topaloğlu: Özgür yaşamamızı şehitlere ve gazilere...
Reklam

Başkan Topaloğlu: Özgür yaşamamızı şehitlere ve gazilere borçluyuz

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Bugün bizler ülkemiz üzerinde özgürce yaşayabiliyorsak bunu kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimize borçluyuz” dedi

19 Eylül 2019 - 16:08 - Güncelleme: 19 Eylül 2019 - 16:12

SAMSUN HABER - 19 Mayıs İlçesi’nde, 19 Eylül Gazileri Anma Günü kapsamında program gerçekleştirildi. Anma Programı saat 10.00’da 19 Mayıs Kaymakamlığı önünde Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Bugün bizler ülkemiz üzerinde özgürce yaşayabiliyorsak bunu kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar bağımsız yaşatmak uğruna gösterdikleri kahramanlıkları hiçbir zaman unutmayacağız. Gazilerimiz ile gazi ve şehit yakınlarına sahip çıkmak, itibarlarının korunması ve hak ettikleri koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için her türlü çabaya destek olmak öncelikli görevlerimiz arasında olmaya devam edecektir. Bu vesile ile bu anlamlı günde başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Cumhuriyetimizin temel niteliklerinin muhafazası için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diler. Siz kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım” diye konuştu.

2019/09/2019-09-19-16-10-15.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Samsunlu Binbaşı Zafer Akkuş'u şehit eden terörist öldürüldü
Samsunlu Binbaşı Zafer Akkuş'u şehit eden terörist öldürüldü
Geceyarısı intiharı özel harekat önledi
Geceyarısı intiharı özel harekat önledi