Reklam
Başkan Topaloğlu kitaplarını bağışladı
Reklam

Başkan Topaloğlu kitaplarını bağışladı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, okuduğu kitapları Samsun Okuma Vakti projesi kapsamında bağışladı

03 Mart 2020 - 10:57

SAMSUN HABER - Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan Samsun Okuma Vakti projesinin 3. Yılında başlatılan Samsun Okuyor, Okuduğunu Paylaşıyor etkinliği kapsamında 19 Mayıs Protokolü gündelik hayatta okuduğu kitabını proje kapsamında bağışladı. İlçedeki Gençlik Merkezi Kültür Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte, 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol ve ilçe protokolü gündelik hayatta okudukları kitapları okuma etkinliğinin ardından kitap kumbarasına atarak projeye destek oldu.
KİTAPLARI PAYLAŞMA ZAMANI
Gerçekleştirilen etkinlik için, Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür eden 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “3 yıldır devam eden Samsun Okuyor projesiyle örnek olan İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ve İlçemizde projeyi aralıksız olarak devam ettiren 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve katkılarından dolayı tüm ilçe halkına teşekkür ediyorum. Bu yıl düzenlenen etkinlikle artık okuduğumuz kitapları bağışlama zamanı, evdeki kütüphanelerimizde tozlu raflarda değil, ihtiyacı olan okullarımızdaki öğrenci kardeşlerimizle paylaşma zamanı’’ dedi

Etkinlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol bir sunum yaparak, 3 yıl boyunca gerçekleştirilen çalışmaları anlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
 Artık o kişiler de karantinaya alınacak
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi
Ceza infaz indirimi taslağı şekillendi