Başkan Togar o listeden BİM’i kaldırdı
Reklam

Başkan Togar o listeden BİM'i kaldırdı

 Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başlatığı yardım kampanyasına destek olmayan  A101, BİM ve ŞOK marketlerinden, BİM'in kampanyaya olumlu yanıt verdiğini belirterek,  "Bizlerin her zaman yanında olacaklarını ifade ettiler" dedi

01 Nisan 2020 - 14:33

SAMSUN HABER - Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bir Komşuna da Sen Sahip Çık' kampanyasına sahip çıkmayan BİM, A101 ve Şok marketleri  için yaptığı boykot çağrısından BİM’i kaldırdı.
Togar yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Ulusal marketler zinciri firmalarımızdan BİM A.Ş. Bölge Müdürümüz bugün bizleri ziyaret ederek içinden geçmekte olduğumuz bu çok zor ve çok önemli süreçte herhangi bir sebeple işine ara vermek zorunda kalan insanlarımızın ihtiyaçları noktasında gerek ulusal gerekse ilçemiz özelinde devletimizin ve bizlerin her zaman yanımızda olacaklarını ifade ettiler. en de bu ülkenin her şehrinde hizmet veren ve bir anlamda da bizlerin ulusal ölçekte gururu olan BİM A.Ş. yönetimine ve çalışanlarına ülkemiz ve ilçemiz adına en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılarımla."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
Bakan Koca'dan çok önemli uyarı
 Samsunlu polis memuru şehit oldu
Samsunlu polis memuru şehit oldu