Reklam
Başkan Sandıkçı’ya hizmet teşekkürü
Reklam

Başkan Sandıkçı’ya hizmet teşekkürü

Canik Belediyesi, kar temizleme çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Belediye ekiplerinin yüksek kesimlerdeki kar temizlik çalışmaları mahalle muhtarları ve halk tarafından takdirle karşılanıyor

27 Ocak 2020 - 16:34

SAMSUN HABER - Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, kar yağışı nedeniyle özellikle kırsal mahallelerin ana yollarının kapanmaması için 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü kar mücadele ekipleri vatandaşların mağduriyet yaşamaması için, zorlu kış şartlarında yaşamlarını kolaylaştırmak için yoğun çaba gösteriyor.

MUHTARLARDAN TEŞEKKÜR
Canik Belediyesi’nin, kış şartlarında vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak, hiç kimsenin zorlu kış şartlarından etkilenmeden yaşamlarını sürdürmesi için yaptığı çalışmalar takdirle karşılanıyor. Canik mahalle muhtarları Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret ederek, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Canik ilçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç de sosyal medyadan, “7/24 kesintisiz kar mücadelesinde üstün başarı gösteren, Canik Belediye Başkanı olmak üzere, tüm çalışma ekibine şahsim ve muhtarlarım adına teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim” paylaşımında bulundu.

ÖNLEMLER ALINIYOR
Kış şartlarından dolayı oluşabilecek tüm olumsuzlukların önüne geçebilmek için gerekli önlemlerin alındığını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekiplerimiz ana yollarda biriken kar yüzünden vatandaşlarımızın zorluk çekmeden yaşamlarını sürdürmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedirler. İlçemiz genelinde kardan dolayı kapalı yolumuz bulunmamaktadır. Mahallelerimizin temizliği konusunda da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz kar-kış demeden 7/24 çalışmalarına sürdürüyor. Kar yağışı devam ettiği müddetçe ilçemiz genelinde belli bir program dâhilinde çalışmalarımız devam edecek. Mahalle muhtarlarımızla, muhtarlık iletişim merkezimiz aracılığı ile de sürekli iletişim halindeyiz. Hizmetlerimizde çözüm ortağımız olan muhtarlarımızla birlikte gereken çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Muhtarlarıma, ziyaretleri nedeniyle ve yaptığımız çalışmalarda yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
İdlib'de 1 asker daha şehit oldu
Samsun şehidini karşıladı
Samsun şehidini karşıladı